hristo_gerenski - напреднал
Здравейте специалисти.От година следя форума и мисля,че има кво да се научи от статиите.Тръгнал съм с ремонт на къщата си.минах през покрива и вече слизам по надолу.Та и аз имам едно въпростче.Добър вариант ли е облицоване на стени с гипс картон върху CD профили,които са вкопани в мазилката,с цел да не се губи пространство.Виждал съм изпълнение при което гипскартонните плоскости да се захващат за така наречени майки също одрязани от плоскоста,залепени и нивелирани.Благодаря ви.
$64EN - специалист
става , но защо ще измазваш стените при положение че искаш да си слагаш картон ? :?
pesho - специалист
Е,най-накрая чу квот искаше да чуеш.. Ся давай ,дерзай,вкопавай яката-що да е лесно,като може да е трудно... :?
The_FAN - специалист
Може да е чул за картон по-късно човека :)
pesho - специалист
Не .. той питаше в друга тема същия въпрос,но там всички му отговориха ,че не е удачно...Обаче,него не го устройва явно този отговор и е решил човека да пита ,докато не чуе това което иска да чуе... :? Що пита тогаз.. :?
hristo_gerenski - напреднал
това го мисля,защото стените са измазани ,но не се надявам на мазилката за шпакловка, а и стаите са теснички
The_FAN - специалист
Като ще пестиш място мини на лепене направо ....
що да се гърчиш излишно....пък и ще си покопаеш пак :yawinkle:

Тема "стенно въпростче" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: