EmoZ - специалист
Здравейте, откъде да купя 90-тина квадрата гипсокартон с всичките му салтанати.

Благодаря.
Huhavela - специалист
Като тръгнеш от Електрокарния завод към ж.к."Овча купел" по стария път има един склад за строителни материали.Та в него гипскартона бил на добри цени.Информацията е от колеги,които се занимават с това.
masterval - майстор
изтрито собственоръчно
Последна промяна от masterval на чет май 21, 2009 10:55 pm, променено общо 1 път.
Takezo Sensey - модератор
Потърси фирма " Боби-Л Трейдинг " , вносител на Норгипс.
Ако има нещо хък-мък ми пиши на ЛС , аз ше ги погна . :cool:
EmoZ - специалист
Huhavela, благодаря, ще го потърся тази събота.

masterval, за това в Люлин, сигурно имаш предвид борсата АНГРО, на ъгъла на бул.Европа (Сливница) и бул. Панчо Владигеров (към Люлинския 'Хит' и 'Практикер'). Пазарувал съм оттам, ще го пробвам пак, мерси.

Takezo, намерих контактите на Боби-Л Трейдинг, ще им звънна, благодаря.

п.п. Сенсей

Прикачен файл

sensei.gif
Сенсей
sensei.gif (1.63 KиБ) Видяна 8007 пъти
Takezo Sensey - модератор
Благодарско !

Ще си дръпна аватарчето . :wink:
iv4o_3774nenkov - помощник
Колеги норгипс добър ли е че не съм го пробвал.Аз съм много доволен от ригипс и само с такъв работя.За кнауф не ми се говори :down: няма такова мента работил съм в Гърция гипсокартон там лидера е кнауф само с него съм толзвал там повярваите няма нищто общо с българския кнауф незнам по каква технология го правят ама срамота за марката.Виие на какво мнение сте.
jakuzi - специалист
В България няма производство на Кнауф продукти.Представителите на Кнауф-Бг внасят от фабриката в Македония.Прав си за разликата с Гърция защото там имат производство,същото важи и за Турция.
ibogdanov - специалист
iv4o_3774nenkov написа:
...........За кнауф не ми се говори :down: няма такова мента .......
Аз не съм специалист, но ми направи НЕПРИЯТНО впечатление сатен гипса им. Зачетох се отзад на етикета и се оказа, че е произведен в Украйна! бях супер изненадан.
Иначе съм вземал от Юнг гипскартон и всякакви консумативи за сухо строителство и не е имало грижи.
Но знае ли човек.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ооо на KNAUF сатена! Сив и мирише гадно!

Тема "Купуване на материали" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: