• 1
  • 2
Zender - помощник
Здравейте, искам да попитам някой има ли представа това слънце колко би излязло като цена за работа и познавате ли някой, който да го направи?


Изображение
milenmi - напреднал
Скоро ще правя опити да правим нещо подобно надявам се да са сполучливи!
masteradmin - майстор
Даи снимки по време на работата :)
marto - специалист
Добре е направено,харесва ми :)
А като изпълнение не е сложно,но отнема време,има доста заигравка

А за цена... :-D Питай 10 майстори и съм сигурен че ще имаш 10 коренно различни оферти
leonardo_vd - модератор
Ако е със тези размери като на снимката, цената му за труд ще е около 400лв без боядисването.
Louis_Cypher - напреднал
Ako oshte tursish maistori, pishi. Ne e mnogo slojno.
mnogo skapo mi se vijda samo za trud ami materiala i to stava .........
Louis_Cypher - напреднал
Материала не е много, между другото. Ако искаш, звънни на 089 8722685 Юли. Той е змей на сложни неща и ще го направи за пред хората. Мисля, че и за цената ще се разберете. Проблема е само да има време. Последно: внимавай с майсторите. Всеки гипсаджия си мисли, че може да направи фигура и съм виждал доста печални неща. Особено сега, зимата, когато няма много работа, можеш да получиш добра цена, но не е за всеки. Успех.
az mislia 4e za dobria maistor niama sezoni i vinagi ima rabota naistina maistorite sa mnogo no malko sa ka4estvenite
KILL_FUCK_DIE_ - помощник
mariabeibi написа:
az mislia 4e za dobria maistor niama sezoni i vinagi ima rabota naistina maistorite sa mnogo no malko sa ka4estvenite
Идеята е ,че през зимата доста хора които се занимават с изолация през останалото време нямат работа и обещават ниски цени без да умеят да работят като хората.Относно слънцето ,да лесно е да се направи ,но си е срътня цената ще е на линеен метър ,но от снимката размерите може да се определят само ако вземем вратата за ориентир,400 лева труд и материали е добра цена за този дето я прави :)
  • 1
  • 2

Тема "Едно слънце..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: