la4o 76 - напреднал
до тук сам стигнал за сега :lol:
vasilrig - специалист
много труд си хвърлил човек,опитай следващите ниши да ги правиш с картона и профилите едновременно,ковеш профил на стената на него картон и пак профил и така,но винаги е важно крайния резултат и така става
la4o 76 - напреднал
вярно е доста труд и доста кръв изтече много режат тея профили :shock: :lol: но като човек които за първи пат пипа профил и картон смятам че добре се е получило нали ? :lol: а да попитам кажете имали нещто излишно или нещто което сам пропуснал по конструкцията .
KnauFer - специалист
Перфектно си се справил - не ми хареса само че някъде си сложил винтове вместо копчета .. хубаво беше ,да сложиш и лунички в нишите ...
la4o 76 - напреднал
благодаря :) за винтовете си прав просто не ми излязоха сметките за копчетата смисал барзо сваршиха а и от барзане не отидох до магазина и заради това ползвах винтове за което си брах ядовете но вече си знам за напред:) според вас спокоино мога да се захващам с по големия проект :)?!
la4o 76 - напреднал
здр отново ето го и краиния вариянт на моето скромно творение,и се надявам да помагате когато 6те се започне големия проект голям поне за мен разбирасе :) някои да подскаже как най просто т.е. само с нивел и прав ъгъл да избегна кривината на 5м стена ?!

Прикачен файл

010620101057.jpg
010620101057.jpg (77.48 KиБ) Видяна 2523 пъти

Тема "ниши от ГК" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: