• 1
  • 2
Profi Stroi - специалист
Не знам какви са но ашите пичове който са по морето работят на съвсем други цени
Разбирай софииски:)
Ако има такива цени сигурно мятат финната шпакловка с лопатата:)
Благодаря, леонардо, тези цифри ще свършат работа
2+3 имах предвид за щендерната стена, че е с два листа гипскартон от едната и три листа от другата страна, та от там настана спора че се опитаха и труда да ми го таксуват петорно.
leonardo_vd - модератор
ivo5138 написа:
Благодаря, леонардо, тези цифри ще свършат работа
2+3 имах предвид за щендерната стена, че е с два листа гипскартон от едната и три листа от другата страна, та от там настана спора че се опитаха и труда да ми го таксуват петорно.
Когато е с двоен картон цената е МАЛКО по-висика , но не петорна. Аз да съм стана милионер до сега ако се работеше така.
marto - специалист
Profi Stroi написа:
Това какво е бе
Дайте да взема 20 бургазлии на тази цена да ми лепят картон
И квартирата ще им платя
Цените в Бургас наистина са горе-дулу такива,жител съм на този град и го потвърждавам.А за лепене 3.50 е почти максимума,града и черноморието се напълни с гурбетчии от селата и айтоския балкан които ЗДРАВО подбиха цените.Вярвай че има бригади които лепят на 1 - 1.50лв на квадрат (за качество не питай!-почти винаги обектите са "пускови" и на инвеститорите не им дреме за качеството)Същите бригади се занимават САМО с лепене понеже не знаят как се дупчи с перфоратор а пък са и неграмотни и ролетки не "четат" :-D
Zlat56stu - помощник
С риск да раздразня доста колеги, поне аз съм на принципа че лепенето на картона не трябва да отстъпва по цена на конструкцията!!! Всеки който е лепил знае за какво става въпрос... Изкривен картон, слаба основа, дърпане на лепилото, подложки при по-голямо разстояние, да не говорим за превкарване и т.н. Моите уважения! Лепенето е по-майсторската работа в картона и това трябва да се заплаща (изключвам врътките).
leonardo_vd - модератор
Zlat56stu написа:
С риск да раздразня доста колеги, поне аз съм на принципа че лепенето на картона не трябва да отстъпва по цена на конструкцията!!! Всеки който е лепил знае за какво става въпрос... Изкривен картон, слаба основа, дърпане на лепилото, подложки при по-голямо разстояние, да не говорим за превкарване и т.н. Моите уважения! Лепенето е по-майсторската работа в картона и това трябва да се заплаща (изключвам врътките).
\:D/
KILL_FUCK_DIE_ - помощник
leonardo_vd написа:
Това е абсурдно, но не мога да разбера какви са тези 2+3листа. Обясно по-подробно за да можем да ти дадем конкретен отговор.
Иначе цените са :
Окачен таван от ГК- 10-12лв. Без боядисване
Предстенна обшивка 10-12лв.
Преградна стена 15-18лв.

Като за обръщане около прозорци се взима на линеен метър или не се вади квадратурата на прозорците от тази на стената.
Уоу да ти трябва работник :) Таван 7лв ,предстенна 5 Преградна 1+1 с вата 8лв....обръщане 3,50 л/м.....
Zlat56stu написа:
С риск да раздразня доста колеги, поне аз съм на принципа че лепенето на картона не трябва да отстъпва по цена на конструкцията!!! Всеки който е лепил знае за какво става въпрос... Изкривен картон, слаба основа, дърпане на лепилото, подложки при по-голямо разстояние, да не говорим за превкарване и т.н. Моите уважения! Лепенето е по-майсторската работа в картона и това трябва да се заплаща (изключвам врътките).
Абсолютно съм съгласен ,примерно стая с криви стени и няколко прозореца ,колко е лесно да пернеш предстенната и всичко да е ок ,а с перфликса бъркаш,носиш,мажеш,па фаши,па картона престоял в някой склад и крив ,няма изправяне...мани

Ползвай бутона ПРОМЕНИ
radoraev - специалист
Zlat56stu написа:
С риск да раздразня доста колеги, поне аз съм на принципа че лепенето на картона не трябва да отстъпва по цена на конструкцията!!! Всеки който е лепил знае за какво става въпрос... Изкривен картон, слаба основа, дърпане на лепилото, подложки при по-голямо разстояние, да не говорим за превкарване и т.н. Моите уважения! Лепенето е по-майсторската работа в картона и това трябва да се заплаща (изключвам врътките).
съгласен съм защото и аз съм Бургазлия и не зависи колко ти е яка фирмата за цената.В бургас колкото е по яка фирмата толкова по-евтино работи понеже точно те хващат тези големите обекти където пък наемат точно тези пишмановци за които говорим
И като им пиша във форума че съм луд за вързване в гипскартона и врегион като Бургас вадя по 3000 лева на месец ме съмнява че не разбират за какво става дума при тези цени на монтаж в нашия район
Абе колега от бургас --не сме ли се засичали некаде--на мен там ми викат Радко
  • 1
  • 2

Тема "проблем с цените" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: