• 1
  • 2
stoichkov - помощник
таван от гипсокартон се прави на 50см Ц-тата,не на 60,на 60 се правеше допреди 3 години,за шкембета от 9,5 на тавана :-D :-D като неможете да нивилирате конструкцията ще има шкембета да,аз не сьм имал проблем досега,ако картона ви е крив,или конструкциата не е нивелирана като хората ще имате шкембета да,иначе неееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее :?: С 9,5 на тавана е много по-леко и бьрзо и сьщия ефект,като не разбирате не льжете хората поне :?:
radoraev - специалист
:?
Последна промяна от radoraev на ср юни 06, 2007 3:24 am, променено общо 1 път.
radoraev - специалист
stoichkov написа:
таван от гипсокартон се прави на 50см Ц-тата,не на 60,на 60 се правеше допреди 3 години,за шкембета от 9,5 на тавана :-D :-D като неможете да нивилирате конструкцията ще има шкембета да,аз не сьм имал проблем досега,ако картона ви е крив,или конструкциата не е нивелирана като хората ще имате шкембета да,иначе неееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее :?: С 9,5 на тавана е много по-леко и бьрзо и сьщия ефект,като не разбирате не льжете хората поне :?:
Бате Stoichkov--полека бе човек..много се развихри....за да нямаш проблеми-като всеки нов във форума...мисли преди да пишеш
Шкембетата не се появяват защото некой не може да нивелира..а защото от влагата на обекта девятката увисва от профил до профил като е на 60 см.
Добре е че пишеш във форума-много се радваме..ама едни теореми развиваш за лепенето те гледам....че и тука се нахвърляш на хората че не нивелират като хората....абе кво да ти кажа....ще ти мине...форума е интересен--всеки от нас е най добрия майстор-това да ти е ясно от сега :lol:
По принцип не ти ли казаха вече че всеки нов във форума е длъжен да се консултира с мен за да не се излага на първо време...все пак си имаме некви правила тука :?
vesbond - специалист
stoichkov написа:
таван от гипсокартон се прави на 50см Ц-тата,не на 60,на 60 се правеше допреди 3 години,за шкембета от 9,5 на тавана :-D :-D като неможете да нивилирате конструкцията ще има шкембета да,аз не сьм имал проблем досега,ако картона ви е крив,или конструкциата не е нивелирана като хората ще имате шкембета да,иначе неееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее :?: С 9,5 на тавана е много по-леко и бьрзо и сьщия ефект,като не разбирате не льжете хората поне :?:
Това ще се направя, че не съм го прочел! Ако случайно се възмутиш от изказването ми и не ти е ясно защо е такова, питай другите пичове, че като гледам май и четенето не ти се отдава. :shock: :wink:
velsi - Почетен майстор
Не се нахвърляйте върху човека. Така го разбира - така го казва. Всеки е свободен да си изкаже мнението и всеки е свободен да не се съгласи с него.


И моя таван е от 9,5 мм, на профили през 60 см и не е увиснал... Знам ли що :?
leonardo_vd - модератор
velsi написа:
Не се нахвърляйте върху човека. Така го разбира - така го казва. Всеки е свободен да си изкаже мнението и всеки е свободен да не се съгласи с него.


И моя таван е от 9,5 мм, на профили през 60 см и не е увиснал... Знам ли що :?

Велси, тавана не ти е увиснал поради простата причина че е малък като квадратура/предполагам до 20 кв.м./ и другата причина е че не е минало достатъчно време и може би нямаш вата отгоре.


А на Стоичков мога да му кажа, че слагам тавани от :lol: :lol: :lol: :lol:
и аз забравих от кога вече :-D и такава конструкция на 60см. НЯМА. Когато се научи да слкага картон да снима поне един път и да покаже нещо негово,......Нема да ми говори как се нивелира таван и как се пика срещу вятъра. Аз нямам повече к'во да му кажа.
radoraev - специалист
velsi написа:
Не се нахвърляйте върху човека. Така го разбира - така го казва. Всеки е свободен да си изкаже мнението и всеки е свободен да не се съгласи с него.


И моя таван е от 9,5 мм, на профили през 60 см и не е увиснал... Знам ли що :?
Защото увисва при много редки случаи когато забележеш че обекта е супер влажен--а иначе си го праскам на 60см и край :? -като мина покрай обекта след 5 години не виси
  • 1
  • 2

Тема "9.5 mm или 12.5 mm" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: