• 1
  • 2
vesbond - специалист
Профи, този таван аз бих го направил: Цялатна квадратура по 24 лв. на квадрат + 15 лв. на линеен метър за дъгите, всичко това умножено по 1.1 коефициент на сложност. Осветлението отделно.
The_FAN - специалист
Аз го направих за 600 лв. труд а материала Профи да каже колко е.
В труда влиза и осветлението - 11 лампи+2 трафа на 2 кръга.

Прикачен файл

L04.jpg
L04.jpg (159.63 KиБ) Видяна 6171 пъти
Тани - модератор
А какъв беше спора?
Profi Stroi - специалист
По скоро беше дискусия
Материала не е макло но няма да конкретизирам цена
radoraev - специалист
Бих се пробвал да се договоря с човека на 23-25 лева на квадрат с материалите и луничките отделно по 3 лева на точка
Няма равно-няма криво--------колкото картон се израдходи го умножаваш по 23-25 лева.........обекта си заслужава цената
Profi Stroi - специалист
Отговарям защото си писал в моя тема и ако не го направя ще е некоректно
/а бях се зарекъл да не го правя на твой постове/
Според теб по 23 лв/кв.м -трябва да се вземе само за картона около 880 лева отделно още 50 лв за луни което показва че не си от евтините майстори но това е добре ,като има конкуренция има повече хляб за всички
Спрямо това питане което съм поставил го направих защото друга конкурентна фирма е поискала за същото нещо само че + боядисване 2500 лева само за труд та идеята беше да чуя накъква оценка на хора с различен поглед -благодфаря на изказалите се.
radoraev - специалист
Profi Stroi написа:
Отговарям защото си писал в моя тема и ако не го направя ще е некоректно
/а бях се зарекъл да не го правя на твой постове/
Според теб по 23 лв/кв.м -трябва да се вземе само за картона около 880 лева отделно още 50 лв за луни което показва че не си от евтините майстори но това е добре ,като има конкуренция има повече хляб за всички
Спрямо това питане което съм поставил го направих защото друга конкурентна фирма е поискала за същото нещо само че + боядисване 2500 лева само за труд та идеята беше да чуя накъква оценка на хора с различен поглед -благодфаря на изказалите се.
Все още испитваш съмнения дали съм майстор обаче....тц...тц...тц---опасен човек ей
А тези дето искат 2 500 сигурно не са правили нищо подобно и от страх са се одрискали в цената-така си го обяснявам аз
А пък аз ти назовах мисля съвсем обичайна цена на майстор уважаващ труда си
bisplus - специалист
Мдаааааа този цена си е направо за отказ, пък и само за труд...явно на тези майстори не им трябва работа!!!
leonardo_vd - модератор
The_FAN написа:
Аз го направих за 600 лв. труд а материала Профи да каже колко е.
В труда влиза и осветлението - 11 лампи+2 трафа на 2 кръга.
Твоята снимка е по-добра и се вижда целия таван, така че сега виждам истинския капацитет на работата. Парите които си взел са напълно оправдани. Това е моето мнение, а материалите :? нека Профи Строй да каже, аз ги мисля по твоята снимка да са около 400-450лв. Все пак сте постъпили коректно с клиента и сте му сложили профили през 50см. :wink:
Profi Stroi - специалист
Материалите отидоха на 380 лв.
  • 1
  • 2

Тема "Колко пари бихте взели..........." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: