трябват ми форми за кухнята, трапезарията,хола и коридора[/b]
bisplus - специалист
За какви форми говориш?!! Предполагам, че става въпрос за декорация...трябва да снаеш, че ако видиш нещо и ти хареса то може да не пасва на самото помещение....дай някакви размери и най важното кажи за колко парички искаш да стане цялата работа!
radoraev - специалист
ебати нахалното кратко обращение---Трябва ми и толкоз
Не се прави така в този форум госпожа
leonardo_vd - модератор
radoraev написа:
ебати нахалното кратко обращение---Трябва ми и толкоз
Не се прави така в този форум госпожа
Аз затова и не отговарям. Даже мисля да изтрия темата, щот се повтаря.
Не мисля че съм нахална това ми е първото писане във форум. А на теб bispus да ти кажа колко е голямо помещението 13/14m на 4.5m разделено на три със сводове в ляво е кухнята, трапезарията и хола. За парите не знам, гипскартона сме го купили. Мъжа ми сам си го прави. Готови са на децата стаите и спалната. Исках да вида само някой идеи.
radoraev - специалист
tatiana написа:
Не мисля че съм нахална това ми е първото писане във форум. А на теб bispus да ти кажа колко е голямо помещението 13/14m на 4.5m разделено на три със сводове в ляво е кухнята, трапезарията и хола. За парите не знам, гипскартона сме го купили. Мъжа ми сам си го прави. Готови са на децата стаите и спалната. Исках да вида само някой идеи.
Е...........щом така мислите........добре---съгласяваме се с вас тогава
Отидете при съседката за услуга(чаша сол) и и кажете с две думи------Искам сол...........може и да ви провърви
Както и да е
bisplus - специалист
Е щом си имаш мойстор в кщи снимките ще ти свършат работа! И виж как се качват снимките, че и ни е да видим!

Тема "гипсокартон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: