zori_ch - напреднал
Здравейте!
Разгледах почти всичко - поне така мисля но не видях никъде обяснение как да направя от гипсокартон ниши, но не вътрешни.
Съжалявам, може да пише подробно някъде, но аз не намерих.Прилагам рисунка на това което искам/е, не много добра, ама това са ми възможностите :lol: /
От ремонта ми останаха доста профили и гипсокартон, та искам да спретна и нещо такова в кухнята.Не знам как да закрепя квадратите към стената-тя не е гипсокартон.Интересува ме конструкцията, пък с другото мисля, че ще се справя :) .
Благодаря предварително!!!!!!

Прикачен файл

nisha.JPG
nisha.JPG (10.27 KиБ) Видяна 3605 пъти
leonardo_vd - модератор
Ами имаше такава тема за рафтчета от гипскартон, явно не си търсил достатъчно. :wink:
zori_ch - напреднал
Благадаря ти за отговора!
Да, прав си видях темата - "Декоративен/носещ рафт".Много добре е обяснено ! Мисля, че ще мога май да се справя с констукцията и захващането към стената, само не ми стана ясно как да закрепя гипсокартона към профила :? -ако може да ми обясниш по-подробно,ама като на първолак, че наистина не съм в час! За първи път ще опитам да направя нещо такова :lol: Много ми хареса идеятат ти за лакирането с безцветен лак след боядисване на гипсокартона.Мислиш ли че е удачно да го направя така на первазите на прозорците?Не ми се дават пари за первази и се чудех с какво да ги заменя-обиколих доста да намеря нещо подходящо от PVC например, ама няма такава ширина.
Хиляди благодарности предварително!!!
Поздрави!

Тема "Kaк да направя това...ако може помагайте" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: