moni8888 - напреднал
колеги,изкам да ми дадете съвет.Тъй като бащами прави ремонт на банята съвсем непрофесионално при слагане на гипсокартона е обърнал два листа на обратно,та въпроса ми е дали това е проблем,става въпрос за зелен картон разбира се а точно там има много напасване и нипели и неискаме да го демонтираме затова моля да ми кажете дали е проблем това при лепенето на плочките и дали обратната страна е различна от лицевата.
rendo - специалист
Най - Добре ще е да се смъкне тъй като "по-силната" станара на картона е лицевата тя е и по издържлива на влага ..... нека все пак не забравяме че е баня а това не се прави всеки ден.
moni8888 - напреднал
Изкам да знам дали на плоскоста хартията има значение относно влагата или влагоустойчивоста му се дължи на самия гипс.И ако може все да ми кажете някакви факти разбира се тъй като аз само гадая, а свалянето наистина ми е много трудоемко
leonardo_vd - модератор
moni8888 написа:
Изкам да знам дали на плоскоста хартията има значение относно влагата или влагоустойчивоста му се дължи на самия гипс.И ако може все да ми кажете някакви факти разбира се тъй като аз само гадая, а свалянето наистина ми е много трудоемко
Не разлепяй нищо, самия гипс също е влагоустойчив.

Тема "въпрос" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: