bisplus - специалист
но да създавате уютно жилище на хлебарките е тъпо
Много съм лубопитен ка ще влязат хлебарките сат картона...сигурно ще пробият плочките? :?
Ето още пример за хънтър. Със фигура направил маскировка на един грозен тригер и малко украсил баня. Станал комбиниран таван

Прикачен файл

IMG_0677.jpg
IMG_0677.jpg (30.8 KиБ) Видяна 13544 пъти

Прикачен файл

IMG_0678.jpg
IMG_0678.jpg (28.67 KиБ) Видяна 13544 пъти
radoraev - специалист
0legbg написа:
Ето още пример за хънтър. Със фигура направил маскировка на един грозен тригер и малко украсил баня. Станал комбиниран таван
Имаш добре......почеши коня!
Бравос бе Олег-добре ги правиш работите :supz:
velsi - Почетен майстор
И все пак не казахте как точно се монтира самия хънтър.
ICC - специалист
Към противниците на гипсокартона в банята- кога според вас трябва да се появят проблемите? Имам баня изпълнена по следния начин : конструкция от дървени греди и колони(не лепени, най-обикновени от най-близкия склад, обковани с кофражни дъски(между тях вата), зеления гипсокартон направо го завихме с винтове върху дъските, след това плочки с теракол. Таванът е шпаклован изцяло със зелената смес и след това налепихме тапети за баня имитиращи фина мазилка и ги боядисахме с фасаген. За 3 години изглежда като нова, кога би трябвало да очаквам проблемите? Сериозно питам!
radoraev - специалист
Върха на сладоледа беше като видех как става лепенето на плочки върху гискартон в баня от страхотни майстори които лично познавам-----ами просто ги лепят със силикон и толкоз
Не виждам някакви проблеми аз лично в ГК в баня-а все пак съм най-добрия майстор в България :flucht:
leonardo_vd - модератор
radoraev написа:
Върха на сладоледа беше като видех как става лепенето на плочки върху гискартон в баня от страхотни майстори които лично познавам-----ами просто ги лепят със силикон и толкоз
Не виждам някакви проблеми аз лично в ГК в баня-а все пак съм най-добрия майстор в България :flucht:
:lol: :lachtot: :lцl: :error:
bucho - специалист
Какво лепило се използва за лепене на зелен гипсокартон към стена? Специално ли е или става с обикновенното?
velsi - Почетен майстор
Perlfix на Knauf или това:

Ти на кое казваш обикновено?

Прикачен файл

DSC00131_.jpg
DSC00131_.jpg (185.7 KиБ) Видяна 11690 пъти
bucho - специалист
velsi написа:
Ти на кое казваш обикновено?
Гипскол на Боро.

Благодаря ти за отговора. Ще търся тези, които ти написа.

Тема "Импрегниран гипс картон в банята и тоалетната" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: