Здравейте!!! Понеже не съм наясно с направата на конструкцията с профилите, може ли някой да ми даде линк с подробна статия в която е описано с какви профили се прави конструкцията, и какви са тънкостите?

Защото съм решил да си правя банята с влагоустоичив гипс картон и съм си купил само UD профили. По точно ме интересува как стават сглобките на профилите!

Поздрави!
Takezo Sensey - модератор
Stealth написа:
Здравейте!!! Понеже не съм наясно с направата на конструкцията с профилите, може ли някой да ми даде линк с подробна статия в която е описано с какви профили се прави конструкцията, и какви са тънкостите?

Защото съм решил да си правя банята с влагоустоичив гипс картон и съм си купил само UD профили. По точно ме интересува как стават сглобките на профилите!

Поздрави!
пише във форумите де , погледни "предстенни обшивки"
leonardo_vd - модератор
Stealth написа:
Здравейте!!! Понеже не съм наясно с направата на конструкцията с профилите, може ли някой да ми даде линк с подробна статия в която е описано с какви профили се прави конструкцията, и какви са тънкостите?

Защото съм решил да си правя банята с влагоустоичив гипс картон и съм си купил само UD профили. По точно ме интересува как стават сглобките на профилите!

Поздрави!
Ползвай търсачката. :stock1:
Да, благодаря!!! Просто са много форумите и при първоначалният преглед не съм видял точно този форум!
TANGRA - специалист
Я четете малко повече този линк го давам за незнам кой-път http://www.knauf.bg/knauf/home.nsf/0/4C ... enDocument
mici - специалист
Такава предстенна обшивка направих на моята баня с CD профили, закрепени с директни окачвачи за съществуващата каменна стена и облякох с влагоустойчив гипскартон. Предстоят ми плочките, но всичко с времето си...http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=7510

Тема "Въпрос за направата на металната конструкция?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: