Ел. инструментите. Консумативи.
pif4o - специалист
Мушеници :) сега виждам че тея водачи или ограничители или как там им се казва, които се монтират допълнителн от страни на рендето за да караш по права линия не са включени в комплекта. Сигурно ги продават отделно, ама дали ще ми трябват :?
EDI - майстор
За начало си вземи рендето, после може и приспособленията да си вземеш лека, полека.
Chefo77 - майстор
Чакай, че започнах да давам заето. Да не са изобретили ренде (хобел) с фрезови елемент :?
И закОпането на канал в средата, и за оламперяването ти е нужна фреза, не ренде.
EDI - майстор
А, не са. :lol: Само фалц прави.Ама ако измислят, няма да е лошо.
isbul - специалист
:)
Последна промяна от isbul на ср сеп 26, 2012 10:03 pm, променено общо 1 път.
pif4o - специалист
Момци да се похваля, днес си купих Скилчето 1560 от Практикер на прИмоция 99 кинта + мнооого готин сак :) ренденцето жужу като осичка, вече го сефтосах, загладих грозните ръбове на едно Волво 740 :-D И веднага да питам, прави ми впечатление че ножчетата от ляво стърчат малко повече от колкото в дясно, така ли трябва да е или трябва да ги разхлабя и да ги изравня ???
juvigy - специалист
pif4o написа:
Момци да се похваля, днес си купих Скилчето 1560 от Практикер на прИмоция 99 кинта + мнооого готин сак :) ренденцето жужу като осичка, вече го сефтосах, загладих грозните ръбове на едно Волво 740 :-D И веднага да питам, прави ми впечатление че ножчетата от ляво стърчат малко повече от колкото в дясно, така ли трябва да е или трябва да ги разхлабя и да ги изравня ???
Това ще да е от Волвото :) Я тествай на една дъска че да не се искажа некомпетентно ,ама според мене траа да са си идеално равни ножовете.
nikolson - майстор
pif4o написа:
Момци да се похваля, днес си купих Скилчето 1560 от Практикер на прИмоция 99 кинта + мнооого готин сак :) ренденцето жужу като осичка, вече го сефтосах, загладих грозните ръбове на едно Волво 740 :-D И веднага да питам, прави ми впечатление че ножчетата от ляво стърчат малко повече от колкото в дясно, така ли трябва да е или трябва да ги разхлабя и да ги изравня ???
Ще се престраша да попитам,какво му прави на Волво-то с рендето? :?
pif4o - специалист
Еи съвсем ви е изчезнало чувството за хумор, щом ме карате и шегите си да обяснявам :wink: Волво 740 е прочуто с ръбатата си форма а рендето може да скосява ръбове :mrgreen: http://forum.avtoindex.com/foto/volvo_7 ... 17816.html
п.п. Говорих с вносителя на марката, казаха ножчетата трябва да са равни и в двата края :)
pif4o - специалист
Само за протокола, вчера сефтосах рендето, не претендирам че разбирам много ама за мен е оса жилачка с два гъза, само фучи и висчко прави трици, со се се усетя и ме направи целия в трици все едно бачкам в гатер :-D рендосва с лекота и което най- харесвам не е никък шумно, един малък флекс е поне 3-4 пъти по шумен от него. Така че харесвам покупката :)

Тема "Ел.ренде SKIL ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: