• 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 73
Ел. инструментите. Консумативи.
griffin - майстор
алцек написа:
Да се похваля и аз,пристигна най-после.Армаган от дъщерята и зетя от Белгия.

Изображение

Изображение
Това чудо е безкрайно полезно, да ти е честито :-D
profesionalist_wood - майстор
Така е,лошото е че такива удобни неща не се продават в БГ. След бърза проверка в нета се оказва че се продават в всички балкански държави дори в пропадналата от войни Украйна......тъжно но факт :evil: :(
griffin - майстор
Поръчваш от ибей просто :) при мен го заприходих още преди 4-5 години когато цената беше малко по височка от колкото е в момента и мога да ти кажа че хич не съжалявам :). Дали ще поръчаш от китай или от български магазин няма особенна разлика :).
nikolson - майстор
griffin написа:
Ей ти си уцелил марката, имам същото не е от най-точните само да го имаш предвид :-D иначе не си спомням дали правия ъгъл беше прав или го донагласях, но си го провери за всеки случай.
Бърза проверка показа, че проблемът е в закрепването по водещия канал. Ъглите са точни, но дава разлика от закрепването. Явно ще трябват корекции, защото на трийсетия сантиметър "бяга" с два милиметра. Това за центриращия шаблон. Правият ъгъл е добре, транспортира не успях да го проверя, защото беше тъмно, а ми ги нямаше очилата. Иначе е приличен за тези пари. "Истинските" са майка си и баща си. :lol:
housedoktor - майстор
Ами аз с нещо ново и лъскаво няма да се похваля.Но със старо и златно - да :wink: .Безмилостно тежък и здрав винтоверт Atlas Copco .Нещо не съм впечатлен от модерните и изтънчени винтовертчета

Прикачен файл

rsz_120150921_220059.jpg
griffin - майстор
Това не беше ли машината на която батерията може да се сложи и назад ако отпред ти пречи?
Chefo77 - майстор
Същата. Стан73 има такава - предполагам наистина е много корава, на визия изобщо не го докарва :-D
anabolicbeast - специалист
Докато сме още на тема измервателни уреди да се похваля и аз с нещо малко. Ролетката и метърът на Sola са на няколко месеца, но нивела е нов и съм много доволен от него(въпреки оплакванията от краш тестовете). Спрях се на Big X серията, защото според мен това е най-доброто от сола в съотношение цена-качество! Води се с противоударни капачки, по-дебел профил в сравнение с АV серията и т.н. Ролетката на ADW я купих за 5 кинта от един немски магазин първо заради цената, второ защото е 10 метра и трето, защото е с автоматичен стоп - не се прибира сама, а чрез натискане на един от двата бутона(горе или долу).

Прикачен файл

Screenshot_2015-09-24-14-45-58.png

Прикачен файл

Screenshot_2015-09-24-14-45-54.png
KingLin - майстор
И аз да покажа колко съм доволен. Понеже както знаем повечето лидълски инструменти са без куфари много се дразнех като трябва да разнасям ударния винтоверт. Та си поръчах едни менташки куфари имитация на Бош и Макита (съответно 5 и 6 лв на бройка) и ето го резултата:
Прикачен файл:
kufari.jpg
kufari.jpg (93.17 KиБ) Видяна 1295 пъти
Зегето не го разнасям много ама пък си заспа в единия куфар сякаш за него е правен :) На Бошовския тип му се наложи малко ремоделиране за да влезе пластмасовата форма за винтоверта ама така стана много добре.
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 73

Тема "Да се похваля" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: