• 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
Ел. инструментите. Консумативи.
Фитилчо - майстор
dpp написа:
удоволствието да не се притесняваш за батерия е несравнимо! Е, като хвана Боша с батерията ги навива "тихо" като в масло ама .....докато свърши батерията! :lol:
18v / 5.2 Ah Festool - 2 броя

И забравяш да се притесняваш.

Едни цял ден дупчиха кофраж с ЕДНА батерия , иначе като им го донесох ми се смяха с глас . После гледаха така вечерта :irre2:
koveslav - майстор
Аз ползвам винтоверт два-три пъти в годината.Никой не може да ме навие вече да купя акумулаторен инструмент,особено слез като подарих стария си винтоверт.Ползавал съм го десетина пъти за две-три години и батерията.....Исках този път да купя електрически,но като никой не дава недвусмислено мнение,похарчих парите за ново хубаво зеге.Поне знам,че съм купил нещо истинско в инструментариума.Ще карам както и до сега с добрия стар Елтос ,вместо винтоверт.
koveslav - майстор
Не устоях на промоцията на Метро-Skil 6220 за 69лв.Патронника не бие,като на двускоростните по-нови модели.Абсолютно чувствителен и плавен контрол на оборотите за сега.Направих някои проби,доволен съм,но истинската работа ще покаже на какво е способен.
Georgi G - помощник
Здравейте, по ваши препоръки си купих перфоратор, за което съм ви благодарен. Сега ми е нужен и ел. винтоверт, ще правя окачен таван с гипсокартон и стени. Също ще се ползва за завиване на винтове в дърво и други домашни нужди. Бихте ли ми препоръчали нещо добро до около 100 лв. Предварително благодаря.
uphero - специалист
Предложете електрически винтоверт за еднократна употреба.
Имам да закача няколко осб плоскости върху стари греди.
martycool - напреднал
Имам електрически винтоверт на бош, но му липсва съединителя (мисля, че така се нарича това дето го настройваш при каква сила да изключва за да не влезе много на вътре винта).
Продава ли се някъде този съединител за да си го монтирам на патронника?
martycool - напреднал
martycool написа:
Имам електрически винтоверт на бош, но му липсва съединителя (мисля, че така се нарича това дето го настройваш при каква сила да изключва за да не влезе много на вътре винта).
Продава ли се някъде този съединител за да си го монтирам на патронника?
Разбрах какво ми трябва. За моя модел отпред има дълбочинен ограничител:
Изображение
а модела на винтоверта е GSR 6-40 TE
Изображение
Keresteliev - специалист
Здравейте,

В търсене на информация за винтоверт Skil 6222 попаднах на тази тема.

Дадоха ми един такъв неработещ, който щяха да хвърлят на боклука.
Взех го заради 6-те метра кабел.
Реших да го разглобя.
Намерих схема: http://www.tashev-galving.com/files/sch ... %20023.pdf

Позиция 23 е с прекъснати писти, но не механично, а сякаш са изгорели.

Възможно ли е да се свържат директно А-В с С-D,
като по този начин се елиминира "23 1 2 610 Z00 020 СЕТ- КЛЮЧ + ЕЛЕКТРО ."

Че е възможно е ясно. Ясно е също, че може да се получи една голяма искра и да падне башона.

Този "СЕТ- КЛЮЧ + ЕЛЕКТРО " освен за регулиране на оборотите да не би да е и изправител?

Т.е. двигателят да е правотоков по подобие на акумулаторните винтоверти.

Благодаря!
:partyman:
jekasus - майстор
Keresteliev написа:
Взех го заради 6-те метра кабел.
Ако се откажеш да го ремонтираш и преди да го хвърлиш в боклука, пиши ми едно лично - кабел не ми трябва, а само оная шибаната пластмасова зъбчатка от двигателя към редуктора.
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23

Тема "ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВИНТОВЕРТ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: