• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
Ел. инструментите. Консумативи.
PIP - майстор
:) по-добре инвестирай в качествена и разнообразна шкурка.
mavryt4o - майстор
Хората инженери са го сметнали за конкретната машина че така е най-добре .Винаги можеш да го направиш и да намалиш оборотите и ползата ще ти е че при ниски обороти ще шлайфаш толкова време повече колкото си намалил оборотите.Не се бях сетил ама ако шлайфаш някой фурнирована плоскост 1мм с по-ниски обороти е по-малка вероятноста да го претриеш Това е достатъчен довод че може да има някакъв +
vencil - специалист
PIP написа:
:) по-добре инвестирай в качествена и разнообразна шкурка.
Дай някакъв пример за качествена шкурка :? , аз ползвам някакви от железарията от по 40 стотинки. Не че не вършат работа ама защо да не направя някакво сравнение, знае ли човек.
PIP - майстор
vencil написа:
PIP написа:
:) по-добре инвестирай в качествена и разнообразна шкурка.
Дай някакъв пример за качествена шкурка :? , аз ползвам някакви от железарията от по 40 стотинки. Не че не вършат работа ама защо да не направя някакво сравнение, знае ли човек.
скоро купувах от тук
vencil - специалист
И тия FESTOOL гледам само на едро продават, аз да не съм професионален дърводелец :lol: . Тук има избор м/у Bosch, Klingspor, Makita и Swaty Comet дали някои от тези няма да са читави :? , не че не мога да взема и от всички по една за проба ама предполагам че все някой е пробвал и може да каже кои стават или са една хубост всичките.
EDI - майстор
Аз си работя с БОШ-овски и съм доволен.
themask - специалист
По препоръките от темата взех един DeWalt 6423 от промоцията на Ташев за 149 лв. Мисля, че уцелих доста добра цена. При първа възможност ще го пробвам :) За съжаление нямах време да се оглеждам и взема шкурки, та сега ще трябва и това да свърша.
EDI - майстор
Не си сбъркал, цената също е много добра.При нормални промоции обикновено и между 180 и 200 лева.Да ти е честита придобивката. :partyman:
themask - специалист
Блгодаря, EDI! Ще останат пари и за шкурка, хахаха :) Викаш, бошовските са добри.. ще пробвам.

Между другото чета в упътването, че иска смазване машинката, но не пише нищо повече - нито как, нито колко, нито къде. Някакви идеи?
EDI - майстор
Пропуснал съм го този момент от упътването :? .До сега вече 3 години нищо не съм смазвал.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

Тема "Ексцентър или вибро шлайф." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: