Ел. инструментите. Консумативи.
Asen74 - помощник
Към p.v.x - и ти си един специалистттттттттт, между другото аз съм кардиолог и знам на сърце и не само, какво да монтирам, но ТИ никога няма да го знаеш!!!!!!!!!!!! За резачката мога да науча всичко на сто процента, но ти за сърцето не!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
p.v.x - майстор
Asen74 написа:
Към p.v.x - и ти си един специалистттттттттт, между другото аз съм кардиолог и знам на сърце и не само, какво да монтирам, но ТИ никога няма да го знаеш!!!!!!!!!!!! За резачката мога да науча всичко на сто процента, но ти за сърцето не!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
Дано не ми(ни) се налага да се консултираме , с такива като теб. Да сме живи и ЗДРАВИ. Не ми се връзвай.
А ти мен не ме мисли.
Не можеш да знаеш , какво и колко знам.
Може и да се изненадаш. :rock:
koveslav - майстор
Asen74 написа:
Към p.v.x - и ти си един специалистттттттттт, между другото аз съм кардиолог и знам на сърце и не само, какво да монтирам, но ТИ никога няма да го знаеш!!!!!!!!!!!! За резачката мога да науча всичко на сто процента, но ти за сърцето не!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
Съвсем,съвсем приятелски съвет ще ти дам: Не е невъзможно да си настроиш сам машината,но след толкова главоблъсканици и загуба на време,просто се довери на някой голям и известен сервиз.Иди и им кажи най-откровено,че си си разцентровал карбуратора и си притеснен.Колкото и до ти вземат,просто се довери(иначе сервиза няма да е с такова име) и после си ползвай машината със здраве! Нека всеки да си знае работата!!! А аз обещавам НИКОГА да не пробвам да извършвам хирургични дейности върху хора!!!! Заклевам се в това,което казах и не се бъзикам! Ако кажеш че си насред гората и си на зор с резачката,ще намеря начин да ти помогна с някакви обяснения,ако не-ти следвай моя горепосочен съвет и ще останеш доволен! Успех,колега!
teon - специалист
...мдаа :? ...като се знам какъв инженер съм-страх ме е да ида на доктор, или обратно беше :?: ...
iivanov - майстор
Пък ние , с електронните карбове , дето си мерят и барометричното налягане , стоим отстрани , и гледаме сеир . :-D
koveslav - майстор
iivanov написа:
Пък ние , с електронните карбове , дето си мерят и барометричното налягане , стоим отстрани , и гледаме сеир . :-D
Хм...скоро и на теб ти гледахме сеира... :D Радвам се,че се е оправила машината,не си правя шеги на чужд гръб.Знам от личен опит какъв зор е! :partyman:
iivanov - майстор
Да чукна на дърво , моите сеири все се оказват от задръстени филтри , отдушници и въобще кофти профилактика . Дай боже всекиму такива " повреди " . :-D
За кой сеир напомняш ? :?
koveslav - майстор
Май неотдавна търсеше къде да абслужваш електронния карбуратор.Радвам се,ако всичко се е оправило с дребни обслужвания. :supz:
dragozow - майстор
Няма кой знае какви драми с електронните карбуратори, слагат ги на все повече машини. Скоро ще влязат и в средния клас. Програмата и кабела струваха над 200 лв, но повечето хора няма да си ги купят. Знам че много хора искат да ръчкат, но времената се променят. Точно за това все повече дървари в горите предпочитат 560, 560XP пред традиционните 365, 372 и др.

Тема "Тема за резачките и моторните триони" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: