Ел. инструментите. Консумативи.
BAlexandrov - специалист
Ясно :idea:
Chefo77 - майстор
Колега, благодаря за разяснението, но моят въпрос беше за друго. Като погледнеш главата на винта отгоре (тялото да не се вижда), на някои винтове освен Х-образния профил където влиза бит-а, има 4 резки по на 45 градуса спрямо вдлъбнатата част. Само резки, не са вдлъбнатини.
Има ли зависимост между тях и вида на винта (Ph, Pz).

Изобщо голямо обяснение, извинявам се :)
housedoktor - майстор
Тези с "резките са PZ "позидрайв" другите са PH "филипс" и са за определените винтове
Chefo77 - майстор
housedoktor написа:
Тези с "резките са PZ "позидрайв" другите са PH "филипс"
Точно за това питам!
Благодаря!
Милен - майстор
Свят широк винтове всякакви :? http://en.wikipedia.org/wiki/Screw#Type ... rew_drives
Колкото винтове толкова и битове
solo5 - майстор
Милен написа:
Колкото винтове толкова и битове[/url]
100 части за 13.90 лв :?
marian1 - майстор
аз ползвам едно комплектче на метабо ей такива мога да кажа много са добри-приблизителна цена около 26-30 лв преди 1.5-2 г в киров май...само един успях да счупя,много ме е яд,ако видя пак,пак ще си купя една кутия.Обаче най здравия или по точно най дълго издържалия ми бит е beltzer дано не греша с изписването,случайно го купих-дори не помня от къде,стои на винтонавивната ми машина...не помня колко декара картон нави....още е там!
solo5 - майстор
marian1, много добре изглеждат за тази цена
marian1 - майстор
а и са много удобни,защото самата кутия има и щипка отзад-която директно закачащ на колана си-в началото ми се видя нещо малко съмнително-толкова много за толкова малко...помислих както често става да са си купили на килограм кутийки и да са си сложили само логото,но в последствие се оказа че и са здрави и добре направени....

Тема "Битове за винтоверт!!!?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: