Ел. инструментите. Консумативи.
wire - напреднал
cakev79 - специалист
masteradmin написа:
ех мечти....
имам много 3д такива модели ако някой иска мога да му пратя zip файл.
ако имаш още тези модели прати ми ги на sniper79@mail.bg
KingoftheROAD - специалист
Колеги, идеята със зегето е интересна. А колкото до поливането с охлаждаща течност, не може ли зегето да се монтира отгоре, а пружината да е отдолу? Конструкцията може не е толкова стабилна, но пък няма проблем да си поливаме с каквото искаме. А и зегето като е отгоре, по-удобно ще му се регулират оботорите, и по-лесно ще сваля и качва. Иначе идеята е много хитра, с един инструмент се вършат няколко неща...
valat111 - специалист
masteradmin, пазиш ли ги още тия файлове? Ако-да, би ли ми изпратил на valat111@abv.bg?
brunder - специалист
аз принципно ползвам тва,НО сега ще пробвам да направя това което си показъл.А от къде купи това диамантено въже.Защото в мастерхаус съм виждал само дебели ама толкова тънки не.Би ли сподели от къде го закупи.

Прикачен файл

850444.jpg
850444.jpg (65.12 KиБ) Видяна 8071 пъти
negramoten - специалист
Аз от много време мислех да купувам такава машинка, за да режа по контур, обаче Велси днес ми чупи зъб направо. :) :respekt:
Всичко ми е ясно, само не мога все още да разбера това, което използваш за рязане от какво лъкче е, че говорите за лъкче, обаче аз от снимката не мога да добия представа. Ще съм благодарен ако поясните.

п.п. Ходих до Практикер и открих ножовете за лъкчета. Бяха с номера от 1 до 5 и аз си взех най-грубите - 5. Ще пробвам как е рязането на разпенено пвц. Тя темата била от 2008, добре че някой я е извадил от нафталина за такива като мен, дето не ровят. И отново благодарности на Велси за идеята.
madsnake - специалист
Ако може и аз да получа файлчетата ще е супер, благодаря.
datata@gbg.bg
bisplus - специалист
Абе не може ли тези файлове да се качат тук и който иска да си ги изтегли?

Тема "ЗЕГЕ +" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: