• 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 63
Ел. инструментите. Консумативи.
Chainsaw - напреднал
Здравейте колеги,
от няколко месеца чета и се чудех каква машина да си взема ,като в началото мислех да е McCulloch PM2200,но се отказах защото ми казаха,че гаранцията в повечето случаи не се признава в магазините
(въпреки,че е към Husqvarna) и реших да не рискувам,а така и така ще давам пари за машина.Всъщност McCulloch-а,ако се ползва рядко и се пази едва ли ще има проблеми,но както и да е.

Взех си Hitachi CS35Y,и за да е по нагледно и удобно,направих сайт за да е в полза на всички.

http://hitachi-chainsaw.netai.net

В сайта информацията мисля,че е доста изчерпателна и все пак ако някой има въпроси към машината да пита.Ако мога ще отговоря.
Цената се разбира с Google. :yawinkle:
Георги Иванов(алцек) - специалист
Защо ми се струва че е реклама ?
koveslav - майстор
Chainsaw написа:
Здравейте колеги,
от няколко месеца чета и се чудех каква машина да си взема.......Взех си Hitachi CS35Y
Сега ако можеш да споделиш цени на консумативи - водещо колело,приложими шина,верига и т.н.,кой е действащият им гаранционен и извънгаранционен сервиз.Цени на примерно маслена помпа,начин на предпазване от претоварване-било то съединител,демпферна пружина или пластмасово сменяемо колело,пак със съответната цена...
Ако не си наясно с тези неща,колега,то със сигурност не си наясно и какво си си купил и докога ще го имаш и ползваш.
Chainsaw - напреднал
Защо да е реклама ? То по тази логика,всеки в тази тема,които е дръзнал да напише марка и модел е реклама ?
koveslav написа:
Сега ако можеш да споделиш цени на консумативи - водещо колело,приложими шина,верига и т.н.,кой е действащият им гаранционен и извънгаранционен сервиз.Цени на примерно маслена помпа,начин на предпазване от претоварване-било то съединител,демпферна пружина или пластмасово сменяемо колело,пак със съответната цена...
Ако не си наясно с тези неща,колега,то със сигурност не си наясно и какво си си купил и докога ще го имаш и ползваш.
Прочети какво е написано в сайта и предполагам,част от въпросите ще отпаднат.Шината (и верига) пасва с шини на Husqvarna,които пък са дело на Oregon.
Въпрос:Ако си купиш нова кола с дадена марка,не вярвам след гаранциония и сервиз да отидеш при бай Пешо...Фирмата,която е оторизирана е написана в сайта.След гаранцията е въпрос на личен избор и най-вече финанси...може и при "бай Пешо".
Krass - майстор
Че е реклама, реклама е, но защо трябва да е за сметка на McCulloch. [-X
koveslav - майстор
Krass написа:
Че е реклама, реклама е, но защо трябва да е за сметка на McCulloch. [-X
Ами вече го спират и няма далавера от този модел! :D
dragozow - майстор
В склада на Husqvarna няма вече PM1900, а аз купих всички PM2200, така че няма и от тях вече. Все още по дистрибуторите има машини, но след месец/два няма да има.
cakev79 - специалист
Предната седмица гледах в магазина и имаше РМ2200,ако някой иска още?
Green_label - помощник
Миналия петък си взех едно такова РМ2200 от колегата по-горе и уикенда го тествах с 1-1,2м3 супер сухи букови метровки. Нямам никакви оплаквания :supz:

Какъв точно е типът верига на това чудо, щото ми се ще да си взема една резервна?
Понеже не обичам сам да ги точа, като се изтъпят и двете и да ги нося на заточване.
dragozow - майстор
Веригата е 3/8 на 1.3 мм, май 50 прешлена беше. Машината е хубава.
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 63

Тема "електрически верижен трион" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: