• 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 38
Ел. инструментите. Консумативи.
cakev79 - специалист
Колега Алцек с какъв компресор работиш?
housedoktor - майстор
Да използвам темата за въпрос.Имам такер NOVUS J-155 A ,някой знае ли откъде да намеря сменяемата глава за него.В момента е с глава за скоби тип С .

Прикачен файл

ii.png
Kumay - майстор
housedoktor написа:
Да използвам темата за въпрос.Имам такер NOVUS J-155 A ,някой знае ли откъде да намеря сменяемата глава за него.В момента е с глава за скоби тип С .
Това е схемата
Мисля, че търсиш това,това или това.
Георги Иванов(алцек) - специалист
cakev79 написа:
Колега Алцек с какъв компресор работиш?

И компресора ми е Райдър,работи за сега перфектно .Имам и голям от много години с един цилиндър ,но е в гаража,ползвам го за боядисване на коли и други работи.Но ми е далеч от дърводелската работилница и за това взех китаеца.За такер и обдухване върши работа,даже с него си продухвам и зелето в бидона който е навън пред работилницата.

http://www.onlinemashini.bg/kompresor-r ... 15kw-/5481
housedoktor - майстор
Kumay написа:
housedoktor написа:
Да използвам темата за въпрос.Имам такер NOVUS J-155 A ,някой знае ли откъде да намеря сменяемата глава за него.В момента е с глава за скоби тип С .
Това е схемата
Мисля, че търсиш това,това или това.
Ей,много ти благодаря .Заслужи една почерпка,истинска :)
Stefan2000 - специалист
Да кажа за пневматичния Райдър за който питах. Купих си го.
Пъви впечатления, пироните 55мм. напараво не усещат букът. Колкото и да намалавам налягането, направо се забиват до главата. Остава и да е траен продукт :)

Но да питам друго. Ще трябва да кова и вата и платно за таванна изолация. Ще се използват скоби.
Как да стане така, че скобата да не се забива докрай, за да не разкъсва ватата и плата?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Не разбирам от тавани, но като тапицер да кажа. Подлагай парче
Изображение
griffin - майстор
Повечето такери около спуска имат регулировка на дълбочината на забиване, ако те мързи да си играеш с нея като мен просто не натискай такера към материала само леко го допирай, след 3-4та скоба ще свикнеш :-D.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Моят, ако не го притисна силно, не стреля :-(
bulhomes2 - майстор
С намаляне на налягането от компресора.
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 38

Тема "Такер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: