• 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 73
Ел. инструментите. Консумативи.
Chefo77 - майстор
20 лева бройката. Но вече мисля по въпроса за шайби и 1 мм диск за шлайф, поизносен. :lol:
EDI - майстор
Ай честито :partyman: .До сега не бях я виждал тази машинка.
nikolson - майстор
Chefo77 написа:
20 лева бройката.
:-D :-D Да вземем да ти събираме дискове. Ама честито де!
stan73 - майстор
Chefo77 написа:
20 лева бройката. Но вече мисля по въпроса за шайби и 1 мм диск за шлайф, поизносен. :lol:
Йе, готина машинка, честито ! Мисля, че имам 2 поизносени с дебелина 1мм. маркови диска за ъглошлайф (стандартни размери, иначе мисля, че марките бяха Ферд или Бош и Вюрт). Ще ти ги запазя, като се видидим да ти ги дам, като си направиш адапторна втулка да ги ползваш на новата джвъчка. :) (много ми е забавна (поне доколкото видях на клипчето :) ))
nikolson - майстор
Тия нямат очи бе. 20 лева. В Амазон за тия пари ще ти подарят и инструмент. :lol:
lov - майстор
Има такива 3" дискове и по нашите магазини. На скоро гледах някъде и беше консуматив за някакъв пневматичен инструмент.
stan73 - майстор
И аз мисля, че мнооого са се престарали с цената от 20 лева.
шоп - майстор
Понеже ми писна да се моля на "майстори" за заварки на неръждаеми метали ( разбира се срещу заплащане) и да съм зависим от други хора се обурудвах с едно трифазно аргонче. Смятам, че така по-лесно и по-успешно ще се занимавам с хобото си: солари и топлотрхника:-)

Прикачен файл

SAM_8645.JPG
Последна промяна от шоп на чет фев 04, 2016 8:43 am, променено общо 1 път.
Chefo77 - майстор
Вариантът със стари дискове няма да стане, защото външния диаметър на шайбата е по-малък от 22 мм (гадовете са помислили за това), трябва сложна шайба отвътре и още една от външната страна. Аналогични дискове на Dremel, но на 11 mm централен, са 15 лева комплекта (4 бр). Дали може да бъде направена шайба с 0,5 мм дебелина на стената?
А тези от Амазон - дали може да бъде разпробит централния отвор на дисковете от 8 на 10 мм?

Шопе, честито!
nikolson - майстор
Chefo77 написа:
Вариантът със стари дискове няма да стане, защото външния диаметър на шайбата е по-малък от 22 мм (гадовете са помислили за това), трябва сложна шайба отвътре и още една от външната страна. Аналогични дискове на Dremel, но на 11 mm централен, са 15 лева комплекта (4 бр). Дали може да бъде направена шайба с 0,5 мм дебелина на стената?
Колко е диаметърът на шийката? Че не разбрах. Останах с впечатление, че говориш за 11мм (най-вероятно е 11.1=7/16 инча). Цъкни едно кадро на шийката с оригинален диск и шайба.
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 73

Тема "Да се похваля" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: