• 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 73
Ел. инструментите. Консумативи.
Avas_co - майстор
Честито, машината мисля е доста сериозна.
Девалт вкарват доста странен дизайн на шлайфовете си.
Avas_co - майстор
Avas_co написа:
Я, и аз да се похваля!
Тия дни Ники ми донесе една Макитка 2470, яката работа, много доволен, после донесе и едно 720 ватово шлайфче, но него го взех за колегата, че аз си имам две чудни машинки от същия клас, но Макитката е страшна, еле на тая цена...
Надявам се да се случат нещата с доставката от Англия на един гайковерт, но там ще се хваля, ако стане.
Та нещо старата ми чанта за инструменти взе да не ме кефи и днес ...
Старата чанта на Бета и тя все още я бива и много яка, но тоя Usag не е истина колко ме радва.
За пари няма да говоря, че феновете на бакалията ще вземат да прилупват.
П.П.
Мисля да се похваля и с някоя придобивка от тия симпатяги - https://www.youtube.com/watch?v=ldA_z5oKDx8
Хайде вече да се хваля, както обещах.
Днес ми доидоха двете бройки, които бях поръчал ( е, то едната е за колегата, де), та вече освен едно, си имам от всичко поне по две.Та старата машинка минава в запаса.За цени пак няма да се обаждам, а дано скоро да се похваля и с другите планувани неща.
П.П.
Моята машинка ведна си я пробвах, както се вижда от отрязания англииски щепсел.
Ми, успях да изкарам един анкер 12 мм. без да съм го целял.
То и бетона, нали ...

Прикачен файл

Снимки0121.jpg

Прикачен файл

Снимки0119.jpg

Прикачен файл

Снимки0117.jpg
Avas_co - майстор
Нещо съм влезнал в серия, та ...
Днес гледам, че влезнали едни пари и айде ...
На тия ключове на Вера от доста време им се целя.
Имах чудене дали да не си взема ключета на Топтул, много ми допаднаха, имам една такава бърза осмичка, много добра изработка.Мисля и друг път съм ги хвалил тия тайванци, че се бият при големите да влизат, то съм чувал, че те правят нещата на Facom и Usag, горещо препоръчвам, бях направил сметка ключове 10, 13, 17 и 19 бързи, реверсивни, излизат на цена от към 75 лева, много добра изработка.
Сериозно им се бях зачудил, но Wera си е Wera, пък и кефа цена няма.
За тия,който не са запознати - https://www.youtube.com/watch?v=Glx-X-JcIRc

Прикачен файл

Снимки0126.jpg

Прикачен файл

Снимки0130.jpg

Прикачен файл

Снимки0125.jpg
gnt69 - майстор
Много хубави браво, със здраве да ги ползваш. Би ли споделил цената и откъде че ми останаха очите. Не ползвам често ключове ама обичам хубавите инструменти. :partyman: :supz:
tanq222 - специалист
Да са ти честити :)
Avas_co - майстор
gnt69 написа:
Много хубави браво, със здраве да ги ползваш. Би ли споделил цената и откъде че ми останаха очите. Не ползвам често ключове ама обичам хубавите инструменти. :partyman: :supz:
Взех ги от Ритбул, те май са представителите на Вера.
Цената, хм на продавача леко му се разтрепера гласеца като му казах какво търся, и все ми разправя - " Много са хубави, гледал ли си клипчетата?", " Да, много добре знам какво търся."
Първоначално ми заяви някаква цена, която ... след като го питах не е ли нещо в грешка, завъртя някой телефон и си стиснахме ръцете на 156 лева, крайна цена.
Мислех да не споделям цени, че разни хора ще прилупат, но ти ...как да е.
Не случайно препоръчвам нещата на Топтул, на бройка от 10 до 19, четери ключа за към 75-76 лева, е супер цена, а изработката им е страхотна, пак ще ги препоръчам.
Имам и един комплект на Projahn ( всъщнст бях забил два, единия за бащата), на някаква оферта, за мисля бяха към 46 лева от един магазин в ..., който вече го няма.
В момента в Ташев мисля бяха за малко над 80 лева, и тях мога силно да ги препоръчам,
не е за вярване на какви извращения съм ги подлагъл и държат, взех Верата, че трябва да им издялам на мойте един качествен комплект с инструменти, та те наследяват не малко от мойте, и аз се наглезих с ...
Визирам тоя комплект на Projahn - това
Споменавам Топтул и Проян не случайно, наясно съм че тоя Жокер си е глезотия, а мога с две ръце да се подпиша,
че тия двете цитирани марки правят много добри неща.
MASTER - специалист
Проян си е марка, че дрънка. Нещата им са много качествени. За другата не знам, в Германия не е позната.

Браво, добре си усукал продавача за Жокерчетата :D

Аз отдавна съм им хвърлил око, но прекалено рядко ползвам ключове и ми се свиди все още :)

Би ли споделил удобно ли се преминава от завиване на отвиване на тази страна къде е с прерязан сектор. Не звездата, а другата страна на ключа.
gnt69 - майстор
И аз ще хвана едни ама от ибеи. Твоите нали са така пак с кутия да не хвана някой ментак.

http://www.ebay.de/itm/Wera-Joker-Set-R ... Sw-0xYbAKJ :partyman:
Avas_co - майстор
MASTER написа:
Проян си е марка, че дрънка. Нещата им са много качествени. За другата не знам, в Германия не е позната.

Браво, добре си усукал продавача за Жокерчетата :D

Аз отдавна съм им хвърлил око, но прекалено рядко ползвам ключове и ми се свиди все още :)

Би ли споделил удобно ли се преминава от завиване на отвиване на тази страна къде е с прерязан сектор. Не звездата, а другата страна на ключа.
Проян, че са си марка, са си, но и тях мисля ги правят по Тайван, неща брандирани като Projahn съм ги виждал и с "брандове" като ...
Това как да е, че ги правят по големия континент е ясно, ключовете и трисчотките не зная кой им ги прави, но гарантирам, че качеството им е страхотно.
Топтул са си тайванска марка, бият се при големите, дават доживотни гаранции, предлагат ремонтни комплекти за трисчотките си и т.н.
Както споменах съм чул, че те правят нещата на Usag и Facom, бях загледал един комплект бързаци на Usag, които ми се видяха едно към едно с ключетата на Топтул, та ...
А, продавача не мисля съм го усукал, каза цена, която не бях склонен да платя, след това каза друга, аз се бях подготвил за 130 лева, но бях забравил, че е без ДДС, та накрая си платих реалната цена, сега ги гледам в ТМЕ, ми там за два комплекта ще дойдат на тая цена, за един нагоре, пък доставката...
Както и да е, това е инструмент, който взимаш да се кефиш лично, така и така няма да те разберат по обектите.
По последния ти въпрос ще споделя друг път, нека да ги ползвам малко повече, все пак днес си ги купих.
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 73

Тема "Да се похваля" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: