• 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 73
Ел. инструментите. Консумативи.
ZEDYCUS - майстор
Никога не са ми пращали документ за покупка, освен платежното в пей пал, камо ли гаранционна карта. Чефо за макита говоря.
Досега съм сменял само два спусъка на машинки купени от там, частите си ги взех от томика или от ташев галвинг. :partyman:
valentino_g - специалист
Аз гаранционна карта нямам.За винтовера имам упътване,също и за зарядното и батериите.За циркуляра нямам нищо.В сайта на купувача има гаранция(за винтовера),но аз физически нямам нищо.По принцип си пазя история на поръчките но..дори и нещо да стане ще си плащам с и без гаранция,понеже са купувани от чужбина.Как не можаха да направят така,че откъдето и да е купено в ЕС да важи гаранцията.Затова отвъд Голямата вода са толкова силни и налагат на Европа каквото си искат.Хайде останете със здраве.
Kumay - майстор
valentino_g написа:
Аз гаранционна карта нямам.За винтовера имам упътване,също и за зарядното и батериите.За циркуляра нямам нищо.В сайта на купувача има гаранция(за винтовера),но аз физически нямам нищо.По принцип си пазя история на поръчките но..дори и нещо да стане ще си плащам с и без гаранция,понеже са купувани от чужбина.Как не можаха да направят така,че откъдето и да е купено в ЕС да важи гаранцията.Затова отвъд Голямата вода са толкова силни и налагат на Европа каквото си искат.Хайде останете със здраве.
Всички реномирани марки са с гаранция в ЕС. Това, че търговеца не ти е изпратил гаранционна карта е отделен въпрос! И проблема не е в марката. Явно си имат наум нещо. Доколкото съм чувал английските търговци продават основно в Източна Европа, та нищо чудно да правят някакви далавери с оригиналните карти... :? Англичаните имат облекчения и им е по-евтино да си пазаруват от Щатите.
Имам продадени много машини Makita в Гърция, Германия и Франция. И винаги съм обяснявал, че тази гаранционна карта важи и там, но удължената гаранция важи само в български сервиз.
Въпрос на принципи и политика! :roll:
Chefo77 - майстор
Ай да са пофала...

Прикачен файл

image-0-02-05-26099e97798f06e56aa421934125405234ad5151cfb521d8ef1da17ba36a4e5b-V.jpg
gnt69 - майстор
Chefo77 написа:
Ай да са пофала...
Честито и от мен със здраве да си я ползваш, както викаше един приятел дай боже всекиму. :partyman:
Avas_co - майстор
Chefo77 написа:
Ай да са пофала...
Честити и от мен, със здраве и много да ти улесни работата.
Ей, гаден капиталист такъв, ти ще си взимаш скъпи играчки, пък и ще се хвалиш, пък онова онеправдано момче тинки, какво, пак ще реве по форумите.
Shift - специалист
След 15-на Скил-а, 10-на Парксайд-а и 5 Райдер-а през годините днес реших и аз да се пробвам във "висшата класа". :roll:
Eдинствения ми проблем засега е, че на снимката е крайното положение на прдпазителя в посока обратна на часовниковата стрелка, т.е. предпазителя не се върти на 360 градуса.
GA5030R

Изображение
jekasus - майстор
Shift, от "железарийката" ли го взема?
Chefo77 - майстор
По-скоро от "Промо-машинарийката" :)
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 73

Тема "Да се похваля" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: