• 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 73
Ел. инструментите. Консумативи.
bobko - специалист
Да се похваля и аз!!! :-D Възползвах се от намаленията покрай "Черния петък" и си купих тази "джиджавка".
Изображение
Chefo77 - майстор
И така колеги и колежки, смея да се похваля, че фирмата ми вече разполага с професионална осушителна техника. Предлагаме я под наем на клиенти в региона, които искат да ускорят извеждането на влагата от замазката си преди да положат подова настилка, както и за осушителни процеси след наводняване.
dragozow - майстор
Ако ти трябва нещо от тази марка свиркай, ще ти дам добри условия.
jekasus - майстор
То вече тир му трябва :-D
EDI - майстор
Малко е, и ремарке трябва.Честито, Чефо, радвам се, че разраства занаята.
profesionalist_wood - майстор
Честито. :partyman: :partyman: Дано ти свърши работа И аз си накупих бая неща ама не смея да ги снимам щото ще почнат да ми завиждат :-D /просто не искам да насочват негативната си енергия към мен,пример давам с фродо.../
Chefo77 - майстор
Благодарско :)

dragozow написа:
Ако ти трябва нещо от тази марка свиркай, ще ти дам добри условия.
Е да беше казал, аз втора машина купувам от тази марка :)
Дадоха ми мнооого добра оферта, но все пак благодаря за предложението!
stan73 - майстор
Честито и още по-големи успехи ти желая ! :) :partyman:
Avas_co - майстор
Хайде и аз да се включа, поздрави на Чефо - еи калпазанин, ти скоро и с камион май ще се хвалиш, че ...
Пък на мен днес Ники ми донесе една Макитка 2470, е не беше си сложил само червена шапчица, ама ...
Като цяло е много приятно да си дадеш парите на хора като Ники, но то тая работа мисля я знаят не малко хора.
Друго за хвалене, ми вчера и днес издадох три обекта, хм то по два от тях май и стотинка още не съм взел, но как да е, до края на финансовата година все ще влезнат.
profesionalist_wood - майстор
Както преди време един беше казал-хубавата кола е новата кола...

Прикачен файл

IMG_20161214_140708.jpg
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 73

Тема "Да се похваля" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: