• 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 73
Ел. инструментите. Консумативи.
Чираче - майстор
Chefo77 написа:
Хвърляй го резервен в гаража и отнасяй или една такава малка Макита (градския ти има), .
Отказах се от ремонта, и си купих Макита GA5030R.
nikolson - майстор
Chefo77 написа:
http://www.bosch-professional.com/bg/bg ... a0000.html
Недей се плези, ами кажи осветява ли добре. Тия фенери не са ли за насочена светлина?
Чираче написа:
Отказах се от ремонта, и си купих Макита GA5030R.
Правилно решение.
Chefo77 - майстор
Хем се плезя, хем казвам - осветява МНОГО добре. Разбира се, не говорим за осветяване на цяло хале, но си става достатъчно светло върху едни 5-6 квадрата. И има адски много начини на закрепване - с карабинка, със закачане, със силен магнит (държи стабилно фенера дори с 4 Ач батерия), на пода. Де факто може да се сложи почти навсякъде и да се насочи в почти всички посоки. След като на пендулата успях да го курдисам да ми свети :) :) Много е компактен, изобщо не се усеща в куфара. Дават му по спецификация разход от 180 минути на амперчас, което е повече от достатъчно за моето използване. Определено не е евтин, но пък за гъзарийката си струва :)
Адаш, честито за Макитката! Да си я ползваш безаварийно и дъъълги години!
jekasus - майстор
И аз днес минах през Практикер-Варна и отнесох една макитка, ще я видем какви ги дялка :-D
jekasus - майстор
Да се надяваме, че руманяски добре сглобяват машинките.
Lisko - майстор
Chefo77 написа:
http://www.bosch-professional.com/bg/bg ... a0000.html

:razz: :razz: :razz:

Честито! То става и не само за работа но и за почивка - за къмпинг например.
jekasus - майстор
jekasus написа:
ще я видем какви ги дялка :-D
Мога твърдо да заявя, че това е фаянсаджийски ъглошлайф.
BOSCH GWS 7-125 губи по всички позиции.
Chefo77 - майстор
Значи - който е казал, че за всяка работа си има определен вид машина, в много прав. Днес "ми се падна честта" да разбия една много здрава лята мивка в новата къща на родителите. И като казвам много здрава, имам предвид наистина МНОГО здрава! Някаква смесица между корави камъни, чакъл, много цимент и арматура колкото за малка плоча. Определено най-здравото нещо, което някога съм къртил. Та засилих се с "голямата" Макита (2810, голямата щото другата е 2470) и като започна едно галене ... 10 минути галене, не съм съборил повече от кило-две материал. Преглед на офертите, заплюх и малко по-късно отнесох едно такова животно. Наистина е животно - 22 кила без шилото ...
Та викам да се похваля, че вече си имам и КЪРТАЧ, нищо че мускулната треска започна да се обажда. 5 часа къртене с това малкото къртач-че си е повод за добра такава :) :)
Chefo77 - майстор
На студено не се работи. Да се похваля с какво ще се топля по обектите :)

http://www.mcsworld.com/master-b-2-elec ... r,120.html
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 73

Тема "Да се похваля" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: