• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
stancho123 - специалист
Ще правя 2 подаръка и реших да са инструменти ,защото това искат...
Едното е за братовчед ми ,а другото за брата на жената.
Едното е това:
http://tomika.bg/index.php/detail/view/624
Добро ли е като качество ,гледам е на ниска цена ,един от работата ми вика ,че е нещо китайско за да е толкова ниска цената ,затова ви питам?
Човека за който е реже профили ,някакви арматурни железа и плочки.
В момента ползва skil 600W и е доволен...
Но аз искам да му подаря нещо по-хубаво.

И другото е SKIL ENERGY Електрическа бормашина/винтоверт
http://www.praktiker.bg/praktiker-inter ... index.html
От практикер на намаление с някакви подаръци...
Тоя който ще го получи завива винтове в гипскартон ,винтове в дюбели ,винтове 5х120мм в дърво и така.
В youtube намерих тест от магазин на по-малкия вариант и си завиваше спокойно 6х120мм ,така ли е в действителност?
Гъдьо - помощник
Аз бих взел Ъглошлайф Makita GA5030 125мм - 720W - параметрите са същите, само че е 125 мм. Скоро го купих - беше на промоция за 125 лв с 10 диска 1 мм за метал и един за шлайфане /Виж в сайта на "Сервина"/ - за тези параметри е железен. Много съм доволен.
Скил-чето също го имам - перфектен инструмент. Купувай смело.
stancho123 - специалист
Значи утре взимам skil-а и ще звънна по телефона на Сервината да видя какво ще кажат и дали го имат наличен... :)
А това скоро ,колко скоро е? :-D :?
Благодаря много!
Гъдьо - помощник
Скоро, скоро май има една година.
MamaMy - майстор
Вземи тази макита която си си харесал
Разликата от тази на колегата е само предпазителя
Гласувам с две ръце. аз си я взех и дори имам 125 предпазител с нея.
stancho123 - специалист
И как е добре ли работи?
Мислех да ходя до Сервината ,защото има и подарък 10диска ,звъннах им по телефона и така казаха за 125лв
Утре ще ходя до там да я разгледам.
kalpev - специалист
Аз си направих ремонта с Makita GA5030, страхотна машинка е.
Скил-чето си струва парите.
gogo7777 - майстор
От практикер на намаление с някакви подаръци...
Аз от тоя магазин нищо повече не бих купил. Не признават гаранцията. Преди време купих от там един пистолет за горещ въздух и като даде фира на третия ден, го занесох в магазина за рекламация. Пратиха ме в някакъв сервиз (не помня вече къде беше) да го ремонтират за тяхна сметка. От там ме върнаха в магазина да взема някакъв протокол към гаранционната карта. Връщам се в магазина и там ми заявяват, че тоя протокол се издава от сервиза. Карам я мацката на гишето да се обади в сервиза и да се разберат помежду си за документа. Обажда се тя и се оказва, че виновният може да съм аз, щото не е сигурно дали съм го ползвал правилно уреда. Теглих им една майна и така........

Макитата си струва, но за Скила не знам :?
dyaneff - майстор
gogo7777 не са виновни в Практикер. Явно ти не си знаеш правата като потребител.
ferrari4456 - специалист
През октомври си взех вентилаторна печка и изгоря след 6дни ,отидох там с гаранцията и те я приеха и си тръгнах ,след 4-5часа ми звъннаха и казаха даотида в магазина ,питаха ме дали искам нова печка или парите си и аз си предпочетох парите и ме накараха да подпиша някакъв протокол и ми върнаха парите.
Доста коректно се държаха.
Връщал съм дефектирала лампа и още няколко неща в бриколаж и ми ги замениха с нови без никакъв проблем.
ПП Колега skil-а който си избрал е доста добър...
  • 1
  • 2

Тема "2 подаръка -качествени ли са?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: