• 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 62
Ел. инструментите. Консумативи.
bebo79 - помощник
Първото нещо което ще режа със това зеге ще е един ламинат за стаята ми,тук във форума четох за ножчета за дърво но можете ли вие да ми препоръчате някое добро ножче за дърво и ламинат,трябва ли да е със обърнати зъби за него ?
Chefo77 - майстор
За ламинат оптималният вариант е Т118B или T118A на Bosch. Всичко останало или чекне, или разкатава фамилията на зегето, или е неефективно. Вярвай ми, пробвали сме сигурно всички ножчета на пазара :-D
nikolson - майстор
Chefo77 написа:
Т118B или
Вярно е дъге. В темата за лидъл писах за горчивия ми опит с ножче на Ъруин. Сега като погледнах това Т118В видях, че всъщност с него си реших проблема.
bebo79 - помощник
Chefo77 написа:
За ламинат оптималният вариант е Т118B или T118A на Bosch. Всичко останало или чекне, или разкатава фамилията на зегето, или е неефективно. Вярвай ми, пробвали сме сигурно всички ножчета на пазара :-D
Свързах се със човека който ми каза,уговорихме се за зегето сега си търся ножчета.Ще вида къде ги има тези двете.
Благодаря още веднъж за помощта и отделеното време.
ESPACE - майстор
Купи си T101Bif, точно за ламинат си е с чист срез.
Прикачен файл:
T101Bif.jpg
T101Bif.jpg (5.18 KиБ) Видяна 1840 пъти
Chefo77 - майстор
Да - срезът наистина е чист. Но ножчето не си заслужава парите - струва почти 5 пъти колкото 118-ките. И се износва по-бързо от тях.
jinio - специалист
Здравейте, какво ще кажете за това Зедге, като марка и като възможности, внос е от Англия и цената е 45лв. Струва ли си да рискува човек? Зедгето е 800W и е снабдено с лазер

Прикачен файл

zege-challenge xtreme-800w lazer.jpg
zege-challenge xtreme-800w lazer.jpg (23.97 KиБ) Видяна 1711 пъти
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
jinio написа:
Здравейте, какво ще кажете за това Зедге, като марка и като възможности, внос е от Англия и цената е 45лв. Струва ли си да рискува човек? Зедгето е 800W и е снабдено с лазер
Лингвистичен върос. Откъде ти дойде това "Зедге" ?
VLADO66 - майстор
n_a написа:
jinio написа:
Здравейте, какво ще кажете за това Зедге, като марка и като възможности, внос е от Англия и цената е 45лв. Струва ли си да рискува човек? Зедгето е 800W и е снабдено с лазер
Лингвистичен върос. Откъде ти дойде това "Зедге" ?
Това е андроидско приложение с музика предимно :)
jinio - специалист
n_a написа:
jinio написа:
Здравейте, какво ще кажете за това Зедге, като марка и като възможности, внос е от Англия и цената е 45лв. Струва ли си да рискува човек? Зедгето е 800W и е снабдено с лазер
Лингвистичен върос. Откъде ти дойде това "Зедге" ?
Коментираме уреда, а не правописните грешки. Не ти ли хрумва, че са ми много едри пръстите и понякога натискам две или повече копчета, а именно това е причината за лингвистичния ти "върос".
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 62

Тема "Избор на прободен трион (зеге)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: