• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Ел. инструментите. Консумативи.
colyo - специалист
Дай жокер сега какво е кнабер, че в гугъла е много постно. Ако имаш предвид ножица за ламарина.....имам пневматична.....ама ми е развален компресора:)))
Vulio - напреднал
Имам акумулаторния Gop на Dremel, ножовете вътре в комплекта са пълен боклук!
Купих си един комплект ножове на Bosch (4бр в комплект)със приставката за Dremel, е родих се :supz:
Това е комплекта: http://www.bosch-pt.com/bg/bg/accocs/%D ... %82%D0%B8/
Заслужава си всеки лев.
Mega - специалист
Точно в ножовете имам съмнение, просто са от ламарина. ;) Тези ще взема Бош-овските.
Chefo77 - майстор
Mega написа:
Точно в ножовете имам съмнение, просто са от ламарина. ;) Тези ще взема Бош-овските.
Дори и да не е комплекта, заложи на биметални. Разликата в цената се оправдава с по-дългия им живот.
colyo - специалист
Бошовските ножчета също не са чудо невиждано. Изрязах две стърчащи 6-мм болтчета на терсене място и зъбите заминаха. Не, че не ми спести цял ден разглобяване и сглобяване, но 18лв за два сряза като че ли идва скъпичко. Мисля си дали да не цвръцна с СО-то едно парченце ножовка на старото ножче и да видя как ще се представи.
EDI - майстор
Според мен си струва, спестил ти е толкова много зор и евентуални проблеми, че си заслужава, дори и да вземаш често ножчета.
colyo - специалист
EDI написа:
Според мен си струва, спестил ти е толкова много зор и евентуални проблеми, че си заслужава, дори и да вземаш често ножчета.
Със сигурност знаех, че ще му разкажа играта и прецених, че го прежалвам, но все пак не е никаква сложнотия да го направят да издържа поне колкото евтин лист от ножовка......все пак плащаме 17,80лв за надписа БОШ :)))
EDI - майстор
Е, ма ако го направят като хората и издържа доста повече, какво ще продават като конусматив. :lol: :partyman:
kalpev - специалист
colyo написа:

...все пак плащаме __.__ лв за надписа БОШ :)))
EDI написа:
Е, ма ако го направят като хората и издържа доста повече, какво ще продават като конусматив. :lol: :partyman:
Сolyo го разбирам напълно в правото си да изроптае. Колкото и да е вярно, че целта оправдава средствата.
EDI, приемам, че логиката ти е много основателна и това отговаря на много въпроси за зелената им серия, дори и че не са консуматив.
Иначе, чудо невиждано по-скоро е съотносимо за аксесоарите на Fein или Imperial Blade, но цената...чудна е и тя :)
nikolson - майстор
kalpev написа:
colyo написа:

...все пак плащаме __.__ лв за надписа БОШ :)))
EDI написа:
Иначе, чудо невиждано по-скоро е съотносимо за аксесоарите на Fein или Imperial Blade, но цената...чудна е и тя :)
Файн в момента имат промоция в Англия, 10 бр за 80 лири. Обаче, гледам, почнали са там да продават някакви австралийски инструменти, включая и за мултитуул. И са на конкурентни цени!
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Multi Tool (Мулти нож) - Избор, покупка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: