Ел. инструментите. Консумативи.
kireto1 - специалист
Колеги дайте една консултация за професионален инструмент.Кой от двата бихте предпочели?
Хилтито е 260 лв. а боша е 309 лв.Като се има предвид че ще ни се налага доста често да го ползваме на високо,заради което трябва и да е по леко

HILTI
BOSCH
ebahti - майстор
от тия двата боша е по як
sanders - специалист
Не бих казал, че Боша е по-добър. В случая са еднакво добри може би, но ако ти се развали това Хилти просто забрави да го направиш евтино, докато боша е с евтини части. Този модел на Бош е мн успешен продали сме доста и няма дефект до момента а и е доста пъргав за тези ватове.
Много скъпо 309лв, по-добре си вземи макита 2470 :)за 319лв с три функции доказано здрава машина. Ако твърдо си решил да зимаш една от двете вземи Боша поне сервиз е по-изгоден. Този перфоратор го продавах на 220лв. В момента нямам налични, но ако имаш интерес мога да ти докарам един.
Последна промяна от sanders на чет мар 11, 2010 4:28 pm, променено общо 1 път.
Тани - модератор
Вземи си макита :)

Не се шегувам!

Пп колегата ме е изпреварил дори с модел.
kireto1 - специалист
В Бургас тази макита е по 399 лв.А за бошчето на 220 лв ще помисля
sanders - специалист
Значи яко ви дърварят :) там. Тази макита отдавна е на промоция.
rolls - специалист
Нито един от двата. Поне според мен. Made in China са и двата. Ползувал съм такова Хилти и въобще не ми хареса. За Бош-чето не знам. Ако ще я ползуваш тая машина постоянно дай някой лев повече и вземи Макита-та която ти предложиха колегите по-горе. Аз лично съм за този Бош, може би 'щото имам такъв, но ти е малко над бюджета (малко малко ... 200 лева).

Още нещо. Цената на Хилти-то е 260 ама без ДДС.
kireto1 - специалист
rolls написа:
Нито един от двата. Поне според мен. Made in China са и двата. Ползувал съм такова Хилти и въобще не ми хареса. За Бош-чето не знам. Ако ще я ползуваш тая машина постоянно дай някой лев повече и вземи Макита-та която ти предложиха колегите по-горе. Аз лично съм за този Бош, може би 'щото имам такъв, но ти е малко над бюджета (малко малко ... 200 лева).



Още нещо. Цената на Хилти-то е 260 ама без ДДС.

Цената е с ддс за хилтито,обаче повече ме притесняват килограмите.Тегло без кабел 2,7 kg
Все пак аз се занимавам повече с височинни услуги и за мен е много важно килограмите да са колкото може по малко.

Тема "BOSCH или HILTI" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: