Ел. инструментите. Консумативи.
vsterev - специалист
torbalan написа:
iivanov написа:
Мисля, че е една лидълска духалка, с 3 години гаранция, ще ти свърши чудесна работа.
Купих такава, като я ползвам изключително за разпалване на барбекюто... Даде фира за един сезон.
Срам ме е да върна пистолета с претенции за гаранция, понеже е доста поразтопен и унищожен...
До напролет ако пуснат - пак ще си купя... :)

Ама при цена 19 лева - по-евтино ми е да купувам по един такъв на сезон, отколкото разпалки, подпалки и т.н. :)
И аз имам една лидълска ползвал съм я точно 3 пъти, и изведнъж спря да работи - ползвах я за награвяне на една тръба както си нагрявах спрях я за малко и след това не понече да тръгне- без да мирише, прегледах реотаните здрави са, кабелите също са здрави - не са прекъснати или разпоени, явно има нещо в електрониката. Изглежда като нова, но не работи опитах се да я върна, но ми отказаха защото не съм запазил бележката, иначе си пазя опаковката, но не мога да си намеря касовата бележка.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
[quote="dragozow"]Разпродавам всичко налично на Makita на 20%:
Изображение[/quote
На 20% или на -20%? За един преател питам
EDI - майстор
От масовите пистолети каквото и да вземеш, зависи какво ти се е паднало. :lol: , може да те изкара и 30 години.Аз преди 20 години си купих един ПАРКСАЙД за 10 лева - в Ямбол има магазин за немски стоки, дето са преоценени и намалени.Тогава още не бях чувал за ЛИДЪЛ :lol: Лангъркам го вече 20 години.На втората година си замина тристепенния ключ, ама му присадих един двустепеннен, та сега работи само на високата температура, но не се предава.На колко врати и прозорци е свалил боята в къщи, той си знае.
dragozow - майстор
kozl написа:
Моля пиши национална валута.
Ки са тия % :?
И ке стаат ли на Бошо приставките?
А то на снимката писало валута, ма требеше да я изтръгна от мнението инак се не чете цифрата.
Умишлено съм снимал и цената. Иначе 159-20%=127,20 лв.
Поръчах си Einhell 4520195 TE-HA 2000 E, някакъв нов модел с 5 приставки 7 режима на работа. Изглежда обещаващ, ще пиша отзиви как се справя.
vencil - специалист
Някой с достатъчен опит с тези пистолети ще ми препоръчали нещо читаво, идеята е когато ми потрябва да знам че мога да разчитам на него и в крайна сметка ще ми свърши и работа де. Аз лично не съм и работил с такъв пистолет и идея си нямам как стоят нещата с тях.
Гледам че някои модели са до 500° други до 600° трети до 630° някои пък многостепенно регулиране на температурата от 80 до 600 това важно ли е или просто да оправдава по-високата цена.
При положение че има за 30-40лв. струва ли си да се дадат едни още 100лв. повече, реално ще получа ли по-добро качество при работата или все тая.
Загледах един евтин и два по-скъпи ама не знам какъв е правилният избор.
Rapter RRHQ HG-100 https://www.onlinemashini.bg/pistolet-z ... 0-w-/29725
Steinel HL 1920 E https://www.onlinemashini.bg/pistolet-z ... 00w-/26460
и
WAGNER FURNO 750 https://www.onlinemashini.bg/pistolet-z ... turi/31756
Някъде сигурно ги има и по-евтини но първо да си избера и след това ще търсим и цена, принципно ми се ще да мина възможно най-евтино но по ми е важно в крайна сметка да е надежден и да върши работа.
Chefo77 - майстор
Аз бих се обзавел с Щайнела. Ако и да е хоби серията, е Щайнел. От техниката тези правят само такива пистолети и за топъл силикон. Почти всички големи марки поръчват от тях :wink:
EDI - майстор
Аз пък вчера си взех един ЕЙНХЕЛ в куфарче за 41 лева и го наех от вратата за рогата :lol: .Над 3 часа белих каса и врата почти без да го спра.За сега много доволен.Машинката е лека и много удобна за работа.И кабела е много мек и гъвкав, което страхотно ме зарадва.
vencil - специалист
Е кажи модела да го разгледаме де :wink:

Тема "Избор на пистолет за горещ въздух" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: