Ел. инструментите. Консумативи.
Shift - специалист
Здравейте,
баща ми /вече на години/ ми подари флекс на Елпром Ловеч /където работеше в последните дни на завода/. По думите му флекса е подобрен,с метален корпус, изключително мощен, но вече него /а май и мен/ го е страх да работи с него,тъй като е прекалено мощен. Пробвах го,наистина "рита", а е и доста тежък. Мислех да си го държа,но се замислих че едва ли някога ще го ползвам за нещо и май е по-добре да го продам да не стои като паметник. Имам и няколко диска с него, резервни четки,резервен пусков ключ /тъй като вече нямало такива/, удължен гумиран кабел.... Сигурен съм,че последните 10 години само е профилактиран веднъж годишно и е пускан само да завърти.
Някакви идеи грубо има ли пазар за такова нещо и какви пари може да се вземат?
П.С.Извинявам се,ако темата ми нарушана някое правило. Нека бъде изтрита ако е така.
Прикачен файл:
20220310_143012.jpg
Прикачен файл:
20220310_143207.jpg
radius - майстор
Аз ползвам такъв с добавен плавен старт и доста приятно тръгва. Много е тежък, но неуморим.
MamaMy - майстор
Понеже завода фалира и положението с резервните части не е много сигурно, вече не е препоръчително закупуването на подобни хубавини. Признавам, че преди няколко години бих се изкушил, но вече предпочитам един лидълски на половин цена и в гаранция 2 години. Като му мине гаранцията, ако се счупи, направо нов.

ПП Разгледах "битака" и се оказа, че чисто нови оригинални вървят по 120 лв с плавен старт и "мек спусък". Явно вече му е минало времето.
Andri01 - майстор
Направи му стойка и си го ползвай. Имам същия. Режа само на стойката / тя е DIY /,защото е тежък бързо уморява ръцете.

Тема "Въпрос за цена на флекс Елпром 230мм" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: