Ел. инструментите. Консумативи.
wanderer - специалист
да не стане няква грешка, това е перфоратор.
mitko64 - майстор
Баш перфоратор си е(една важна опция повече)! И качествено, и е за професионално ползване, и е на 240V. Вземай смело!
profesionalist_wood - майстор
Поръчах един за вилата винтоверт на Скил. http://www.emag.bg/vintovert-s-kabel-sk ... 80-0bkyjr0
Хубав ли е? Онези другите нови със зелен кабел хич не знам какви са :?
strashko7 - специалист
mitko64 написа:
Баш перфоратор си е(една важна опция повече)! И качествено, и е за професионално ползване, и е на 240V. Вземай смело!
ок,мерси
nikolson - майстор
Само не разбрах защо от този магазин.
Chefo77 - майстор
nikolson написа:
Само не разбрах защо от този магазин.
Ти пък - защо. 'Щото да го чака две седмици, да не може да го огледа хубаво и ако му стане нещо, да го праща на майната с куриер, за да го ремонтират. И защото в цяла България и по-конкретно София, няма нито един магазин, от който да го закупи. Няма костюм и вратовръзка и съответно - не му обръщат внимание. Други въпроси имаш ли?
:lol: :lol: :lol:
profesionalist_wood - майстор
Chefo77 написа:
nikolson написа:
Само не разбрах защо от този магазин.
Ти пък - защо. 'Щото да го чака две седмици, да не може да го огледа хубаво и ако му стане нещо, да го праща на майната с куриер, за да го ремонтират. И защото в цяла България и по-конкретно София, няма нито един магазин, от който да го закупи. Няма костюм и вратовръзка и съответно - не му обръщат внимание. Други въпроси имаш ли?
:lol: :lol: :lol:
Глупчо,в Родопите съм на едно невероятно село откъснато от света и има красива природа и там си правя една чудна къща и помаците не са злопаметни като шопите....мда ,пристигна вече пратката преди малко само за 1 ден :shock: скоро ще видите в темата за хваленето....ако се счупи,все ми е тая,отива директно в кофата.Парите не са ми проблем.
Chefo77 - майстор
И защо трябва да съм "глупчо"?
Защото ти си "умчо", та предпочиташ да храниш мамалигите, вместо нашите?
profesionalist_wood - майстор
Chefo77 написа:
И защо трябва да съм "глупчо"?
Защото ти си "умчо", та предпочиташ да храниш мамалигите, вместо нашите?
Нямам намерение да обиждам някого :lol: Но не бих си оставил професионалните инструменти на вилата...нали се сещаш че от племето ръждиви бъмзита обикалят наред,а и турците няма да допуснат да им оберат къщите и им имам доверие, но за всеки случай не ги оставям там. Решил съм за вкъщи да си оставя хоби китайски инструменти за поправка или да си сглобя кашпите. Ако ги гепят поне няма да ме е яд :razz:
Защо пазарувам от мамалигарите ли? Въпрос на сметки :razz:

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: