Ел. инструментите. Консумативи.
mitko64 - майстор
Под патронник за Бош имах в предвид нещо от този тип https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0% ... 0%BA%D0%B8 .
Virtex - майстор
mitko64 написа:
Или кеф ти на жица,кеф ти на батерия https://www.youtube.com/watch?v=7diHs26YDt0 . Само цената дИбела..!
Прекалено дИбела. Има по-евтини (от 1800лв) модели с около 2-2.4J на 18V. И най-вече батериите са заменяеми с други уреди от сериите,но тези 36V не ги знам как са :)
nikolson - майстор
Ако ще го ползваш в България си вземи това. Гаранция, сервиз, доставка...Ако ще е в Англия, изборът е голям в диапазона 80-120 лири, според "подаръците".
jekasus - майстор
nikolson написа:
Ако ще го ползваш в България си вземи това. Гаранция, сервиз, доставка...

Много добра оферта.
Avas_co - майстор
Уникално добра цена, явно и в България може.
Мисля, че малко послъгват, че старата цена е била 519 лева, но ...
Аз, от там си харесах коплекта верт и импакт, който Чефо показа, но пък днес ми се върна любимото вертче от ремонт и ...
В тая връзка, и като споменахме по-рано Крес, а вертчето е Крес, искам да похваля сервиза им.
В понеделник им пратих машинката, днес е при мен с чисто нов редуктор.Е друг път са ми правили машинки и в рамките на три дни, но и четери не е зле.
Уважиха ми гаранцията без гък да кажат, пък тя горката все едно съм я влачил след колата, наскоро почти и стопих корпуса с един халоген, а колко извращения съм и причинявал.
Та евала.
Само не знам какви са тия цени, които обявиха последно време, гладах и в Англия им търсят сериозни цифри :? .
mitko64 - майстор
To Kress и те като Бош май имат полупрофесионалнa(сиво-сини) и професионалнa(сиво-червена) гама модели. Тези сивите гледах в Германия бяха на цената на на нашето Спарки, та се учудих, уж made in Germany.
profesionalist_wood - майстор
И аз се замислям за покупка на този син бош. Бизнеса ми требе да живне с минимум финанси :-D :-D
Avas_co - майстор
mitko64 написа:
To Kress и те като Бош май имат полупрофесионалнa(сиво-сини) и професионалнa(сиво-червена) гама модели. Тези сивите гледах в Германия бяха на цената на на нашето Спарки, та се учудих, уж made in Germany.
Ми имаха нещо такова, имаха някакви синьо-сиви неща мисля ги водеха Prokressiv или нещо такова, в Бг ги нямаше много, аз имах някакъв такъв верт, уникален чук, аналог на една висок клас машина на Крес, само че с по-калпави батерии и зарядно, ползвах го дълго, последно го ползвах година-две с гелови акумулаторчета, а след това го дадох на бащата и той си го поползва.
Инече Крес си бяха със сиво-червени одежди, последно след като фалираха и ги купиха взеха да залагат на сиво и черно.
Последно мисля се правят Кореа в завода на Keyang, та вече май няма правено в Германия/Швейцария.
Avas_co - майстор
profesionalist_wood написа:
И аз се замислям за покупка на този син бош. Бизнеса ми требе да живне с минимум финанси :-D :-D
Аз колкото и да не се кефя на Бош, мисля че на тая цена - не бих му мислил много. Наскоро поработих с такъв и определено ми хареса как дупчи.
Е, аз се обзаведох тия дни с Макита 2470, на по-висока цена, но това за мен не е проблем, че тая макитка много ме радва.
Хм, ще вземя да ги сборя с тоя Бош 2-26, та да видим.
П.П.
Някой има ли идея защо машините с вертикален мотор са чувствително по-скъпи.
Аз, за мен си знам защо са ми по-удобни.
jekasus - майстор
Avas_co написа:
Хм, ще вземя да ги сборя
Разлика няма да я усетиш...

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: