Ел. инструментите. Консумативи.
jekasus - майстор
VladkoM написа:
На 11.01 поръчах от ebay Bosch GSR 18 V-EC FC2 18v GBP 223.00
Само патронник или има и други приставки?
VladkoM написа:
днес го регистрирах за гаранция.
Кой ще сервизира гаранционно? Реално не знам и за това питам...
VladkoM написа:
Искам да попитам малко съвети относно ползването на батериите,
Много добре съм запознат със писурско ползване на 14.4В винтоверти и вече 6 години са безотказни откъм батерии.
Chefo77 написа:
Според съфорумец са ненужни
На магазина ще вършат същата работа, както и зелените, и като придобие опит, на бунгалото вече ще са по-добри от Парксайд.
Virtex - майстор
VladkoM написа:
тези дни трябва да хване кораба/самолета за България
Чрез фирма ли е това или познат/приятел ?

Защото от Европа има доставки чрез фирми, но от щатите за малки неща не знам.

VladkoM написа:
Искам да попитам малко съвети относно ползването на батериите, как трябва да се оставят батериите ако известно време няма да се ползват.
Когато не се ползват е препоръчително да се държат 60-80% заредни, но не е задължително. Затова и от 'завода' не го доставят заредени на 100%, защото не се знае колко време ще стоят без да се ползват (поне на всичките уреди с Li-Ion/Po/Fe батерии, които съм имал са така).
Стига да не паднат под 2.5V на клетка (което става след много, много стоене) няма да има проблем да се съживят.
Ако ги заредиш и оставиш е достатъчно.
VladkoM - специалист
jekasus написа:
VladkoM написа:
На 11.01 поръчах от ebay Bosch GSR 18 V-EC FC2 18v GBP 223.00
Само патронник или има и други приставки?
Само патронника приставки отделно се поръчват но за сега не са ми нужни.
VladkoM написа:
днес го регистрирах за гаранция.
Кой ще сервизира гаранционно? Реално не знам и за това питам...[/quote]

И аз не съм запознат с това нещо. Предполагам всичките сервизи който са лицензирани към Bosch, да не се налага да ходи на сервиз. Иначе ще им се обадя да ги питам ако се наложи.
potrebitel22 написа:
VladkoM написа:
тези дни трябва да хване кораба/самолета за България
Чрез фирма ли е това или познат/приятел ?
Чрез приятел, трябваше от ebay да го поръчам, но имат условие за гаранцията да се регистрира до 4 седмици от закупуването на уреда, и този който го продаваше от ebay му беше изтекло това време и нямаше да има гаранция, и изпратих познат да го купи от магазина и да ми го изпрати.
Virtex - майстор
Ясно, благодаря за информацията. Аз мислех, че уреда ще дойде с нещо като куриер по кораб и има такъв вариант за поръчване.

Малко отклонение : Но щом по приятел ще идват нещата е друго. Макар че като видях това, което ме интересува в EU цените са като в USA... :?
VladkoM - специалист
potrebitel22 написа:
Ясно, благодаря за информацията. Аз мислех, че уреда ще дойде с нещо като куриер по кораб и има такъв вариант за поръчване.

Малко отклонение : Но щом по приятел ще идват нещата е друго. Макар че като видях това, което ме интересува в EU цените са като в USA... :?
При мен е малко по-различно. В България този пистолет е 1100 лв, докато в САЩ го намерих на 120$, 30$ доставка до моя познат, и сега ще видя колко ще дойде до БГ с пътни, и такси в митница и ще кажа. Грубо съм го смятал към 600 лв. Което е доста по-евтино при положение, че му важи гаранцията в БГ.
strashko7 - специалист
новата ми придобивка
https://www.powertoolsuk.co.uk/dewalt-d ... ion_tabbed
днес я регистрирах на сайта на девалт 3 годишна гаранция само за бодито.зарядното и батериите са си с 1
SEV - специалист
Дадох на един съсед моя винтоверт и го загубил и :x От няколко месеца чакам да се сети да ми купи или "намери" моя,обаче :finga: .Налага ми се да купя нещо за вкъщи,непретенциозно.Предишния ми беше Макита,за колко години батериите макар и работещи рядко не се скапаха.
Спрял съм се на това http://toolsbg.com/store/index.php?rout ... ct_id=2969 някакви мнения

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: