Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
koveslav - майстор
Avas_co написа:
Ами, то като се събирахме тая кутия си я носех, но ти явно не си и обърнал внимание.
Пък дали са намираеми, не съм аз тоя, който ще каже, явно не им е от много продаваемите продукти, че отне време да ми я доставят и за това казвам, че ми я намериха, той и Георги май беше изненадан от тая кутия, какво представлява.
gnt69 написа:
Такава кутия ли.

http://olx.bg/ad/kutiya-termos-za-sahra ... 5Y2wm.html :partyman:
Хм, баш същата е.
Но до мен цената беше по-добра.
Абе аз би трябвало да имам актив пред Жоро,да видим какво ще предложи и на какви пари.Ще пренасям и Уонита в нея все пак :D :partyman:
Avas_co - майстор
koveslav написа:
Avas_co написа:
Ами, то като се събирахме тая кутия си я носех, но ти явно не си и обърнал внимание.
Пък дали са намираеми, не съм аз тоя, който ще каже, явно не им е от много продаваемите продукти, че отне време да ми я доставят и за това казвам, че ми я намериха, той и Георги май беше изненадан от тая кутия, какво представлява.
gnt69 написа:
Такава кутия ли.

http://olx.bg/ad/kutiya-termos-za-sahra ... 5Y2wm.html :partyman:
Хм, баш същата е.
Но до мен цената беше по-добра.
Абе аз би трябвало да имам актив пред Жоро,да видим какво ще предложи и на какви пари.Ще пренасям и Уонита в нея все пак :D :partyman:
:partyman:
В крайна сметка можело и в тая тема да си кажем няколко взаимно полезни приказки, без да се ядем като ...
Аз, лично искам да благодаря на Гого, Agj и на теб Ковеслав за мненията ви.
Пък за активите пред Жоро, смятам, че няма да си недоволен, но тия работи ще си ги коментирате вие двамата, пък ти ще се похвалиш.
koveslav - майстор
Avas_co написа:
В крайна сметка можело и в тая тема да си кажем няколко взаимно полезни приказки, без да се ядем като ...
От твоите уста в божийте уши :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: ....нямаме си на идея какво могат и колко знаят още мноого от колегите,ама заради пустото заяждяне тук се пишат само щуротиите......Дай боже да духне вятъра на промяната някой ден... :prayer: :prayer: :prayer:
fore - майстор
На тази кутия - термос има разграфена линийка. Тя за какво се ползва ?
Avas_co - майстор
Да видиш дали можеш да навреш електрода вътре.
fore - майстор
Е че ако просто го навреш и после видиш дали стърчи, какво му е ? :?
bigdragon - майстор
fore написа:
На тази кутия - термос има разграфена линийка. Тя за какво се ползва ?
Ами да си ги мерим... електродите, за другото нямам конкуренция. :-D
Avas_co - майстор
Драгозов, сега ви гледам на сайта и ми прави впечатление, че от известно време насам нямате АРК 140, и сякъш наблягате на по-евтинките машини.
Питам, защото имам едно АРК 200 и е много добра машина, е малко по-тежичка, за 140-ската също съм чувал добри думи и така.
Каква е причината, има търсене на по-евтини машини или просто качеството на по-евните машини не е по-лошо от на Арк-ковете, че гледам и на евтините сте им сложили 4 години гаранция.
Доста пъти си казвал, че завода правещ Арковете прави добри, но скъпи машини, доколкото си спомням моята беше на по-ниска цена от сегашната.
П.С.
Тия дни ходих на една авария и до обекта гледам, буквално захвърлен един Арк 140 и една соларна маска преправена с обикновенно стъкло, стъклото чупено и явно тия мърлячи бяха тръгнали за ново и си заебали машинката, а за машинката, чак зле ми стана, все едно я бяха влачили зад колата, масата с някаква насосвана щипка, а ръкохватката не знам как да я опиша, тия мърльовци да бяха сложили винкел, по-добре щеше да е.
koveslav - майстор
На мен също ми правят впечатление много промени на цени и смяна на модели.Борбата май навсякъде е за все по-евтини машини.
dragozow - майстор
Хубави машини, но скъпички, ти го каза. Истината е че имам също толкова хубави, но с 35 - 40% по-ниска цена. Съответно ARC моделите не се продават толкова. Специално от Mini 160 все още няма нито една рекламация, повечето хора недоумяват как машина с такъв размер работи без проблем с 4 мм електрод. Преди да се решим на 4 години гаранция сме я проверили много подробно, какво може да се счупи, какъв е шанса да се счупи и колко ще ни струва. Панайот и Данчо също са запознати, Данчо даже продаде 35 - 40 машини в сервиза при него. Умишлено разпитвам клиентите какво не им харесва и търся начин да се промени. Така например следващата партида MMA 190HI ще бъде с по 5 метра кабели 25 мм2, подобрен Hot Start и Anti Stick. Малкото инверторно 2 в 1 MIG 180MI също е много добре подредена машина с реални параметри, там трябва да се подобри малко Hot Start на MMA и ще го направим. Нещата на пазара непрекъснато се променят, целта ни никога не е била да продаваме на най-ниски цени, търсим и качество. Като споменах ниски цени, при нас често се разпродават сезонни стоки на доставни такива. Само погледни какво става в края на Август при косачките, пролетта при зарядните устройства и т.н. За какво са ми 15 модела налични косачки зимата, предпочитам да са свободни парите за друга стока, а клиентите които са търпеливи да са си купили нещо много изгодно. Стараем се да внасяме почти всичко, което предлагаме и с това имаме добри цени. Например от вчера най-хубавите ни соларни маски с 4 години гаранция са с 30 лв по-евтини за постоянно, нещо повече, слеващата партида ще бъде още по-хубава.

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: