• 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 59
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
gogo7777 - майстор
А какво се получава като натиснеш ръчока и го задържиш без да го пускаш при 4Т. :-D
agj - майстор
gogo7777 написа:
А какво се получава като натиснеш ръчока и го задържиш без да го пускаш при 4Т. :-D
Ми зависи от машината !Вече го казахме! :-D Може да има два, дори три варианта на работа на бутона!А за това как работи машината купена от Фанти само той може да каже !
vankovarnata - специалист
При тия машинки/ръкохватки/ няма друга опция освен да ползваш педала. Все пак са нисък клас. Реглажа на тока е от там. Има опция за направа на ръкохватка с потенциометър/или да се ползва готова/ и без педа л,ама е играчка и за човек постоянно работещ. От 7-те пина 5 са за управление на тока/макс и регулиране/
idunno - специалист
Вие сте много интересни хора, нека завари човека 3- 4 тона желязо, пък тогава да разправя, той я е купил оня ден...още мирише на бакелит, дето се вика. :)
sek.1 - специалист
Ами аз съм заварил вече за две години и кусор доста желязо и мога да кажа че машините на Сталверк/Арго/ДЕЛ са перфектни във всичките си режими . Моята е Сталверк тунингована в ДЕЛ и е с функция Селф контрол и телоподаващ модул та сега е 3 в 1 РЕДЗ ; ВИГ и МИГ-МАГ ползвам това което ми трябва .
veszxr - помощник
Цената на Argo TIG 200 рязко скочи с 50 лева ....
idunno - специалист
:-D :-D :-D утеха няма... :-D :-D :-D
sek.1 - специалист
А вие какво очаквате ? Огледайте се около себе си на нещо да е паднала цената ? Тези машини се внасят а там има много променливи .
dragozow - майстор
Аз много искам да ги продаваме евтино, но...От Китай цената е различна всеки път и за съжаление винаги е по-висока. Същото е с транспорта и т.н. Цената на още няколко машини ще скочи.
idunno - специалист
Е, намерихме отговора- китайците са виновни за скъпите китайски стоки. :-D
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 59

Тема "Инверторни електрожени" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: