• 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 426
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
ZEDYCUS - майстор
themechanic
а пък ако излезе някакъв дефект в рамките на 2 години се надявам да не надхвърли 170лв :roll:
Дано имаш късмет, при мен проблема излезе не на втората година(инвертор ферм), а на второто палене на електрод. :lol: И ремонта излезе тамън 120 лв, 38лв силови диоди и останалото работа. Ма от тогава неам проблеми, па ако стане, един от магазина с гаранция тоз път.Парен каша духа :razz:
dragozow - майстор
Моята пратка от Китай пристигна, освен ARC 140 и 200 има TIG 200(ще има нова, по-ниска цена), AC/DC 200 и Plasma 50A. Някой питаше и за консумативи за плазмата, вече имам. За съфорумци знаете, само се обадете.
Ronin - специалист
Аз,аз питах......! Давай цена и да минавам да ги взема другата седмица от Пловдивския магазин !
dragozow - майстор
Какво от консумативите ти трябваше?
Ronin - специалист
Ония двете медни дрънкулки на CT35(горелката).Мога да ги снимам другата седмица !
Ronin - специалист
Първите два линка....Има ли ги в Пловдив ?
dragozow - майстор
Не, само в София. Мога да ти ги пусна по някакъв евтин куриер.
kossis - специалист
Да питам Драгозов как поддържа гаранционно и извън гаранционно продаваната от него техника ?

Щото от представител на Хускварна, чух че освен да продава, други ангажименти към клиента няма, и когато нещо дефектира, клиента става луд.

Точното изказване за Агромаркет беше - това са само търговци за друго не ги търси ! Та е в интерес на клиентите да научим повече за сервизирането на електрониката и механиката на продаваните стоки от вас (сервизен персонал, оборудване и тнт.).
dragozow - майстор
Ако питаш за сервиза на Хускварна, като дистрибутор подържам сервиз за продадените от мен машини. Сервиза се намира на ул. Тракия 2 от 1993-та година. Освен Хускварна се ремонтира Partner, McCulloch(бяхме официален вносител), Hitachi(също бяхме официален вносител), Kipor, Kama, Sumec, Firman, Lutian, Garland, хидрофорни и др. помпи, двигатели, моторни помпи, генератори и компресори.. Определени машини се ремонтират в доверени сервизи, Sparky на ул. Плачковски манастир 4, Gys заваръчни в Харко, Gys зарядни в Механик Орешков, сините заваръчни машини при Данчо от Дел, Вики-б в Казанлък и т.н. Комуникираме с конкурентни фирми за части и услуги като всички. Не си го чул от представител на Хускварна, а си го прочел в офроуд форума. През сервиза минават поне 30 човека на ден, възможно е някой да е недоволен от нещо. Оплакването в такива случаи в повечето пъти помага, ако някой има такова може да ми каже. Принципно не сме факири, не всеки път може да се помогне, половината машини не са купени от нас и няма части за тях. В сервиза има 3-ма работника, оборудване каквото ни трябва, хората виждат само приемчика. Телефона ми е 0898798624(Калоян), телефона на сервиза е 0896702760.
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 426

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: