Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Днес беше първия опит на свредлото,но се наложи малка корекция.Колегата timo1 беше прав.Наложи се усилване на профила с още един.Ето и малко снимки2

Прикачен файл

DSC03097.JPG
DSC03097.JPG (61.86 KиБ) Видяна 2767 пъти
това е допълнително усилване

Прикачен файл

DSC03099.JPG
DSC03099.JPG (83.26 KиБ) Видяна 2766 пъти

Прикачен файл

DSC03098.JPG
DSC03098.JPG (75.09 KиБ) Видяна 2766 пъти

Прикачен файл

DSC03096.JPG
DSC03096.JPG (66.72 KиБ) Видяна 2766 пъти
bulhomes2 - майстор
=D> =D> =D>
Кажи от къде си да видим дали да те търсим!
m.lukanov1951 - специалист
kotce написа:
Здравейте.Искам да си направя свредел за дупки за овошки 50-60см ширина на дупката.Мисля че механиката няма да е проблем,най трудно ми се струва изработката на свредлото.Някой знае ли къде се продават готови заготовки за свредла и на каква цена.Благодаря и се извинявам ако съм объркал раздела.
Прикачен файл:
Photo-0137.jpg
Прикачен файл:
Photo-0140.jpg
Ето това е за модел,само че свредлото е 30см,което ми е малко
За, който го интересува калкулатор за шнек; Разчет развертки витки шнека; www.ogm.h11.ru
kotce написа:
Днес беше първия опит на свредлото,но се наложи малка корекция.Колегата timo1 беше прав.Наложи се усилване на профила с още един.Ето и малко снимки2
Здравей колега,в момента правя подобен свредел,въпроса ми е как си направил съединителя или си го свързал директно!Малко е стара темата ама реших да пиша!
cat - специалист
dragozow написа:
Аз имам свредло ф250 мм за ръчен моторен свредел, ако мислиш че ще ти свърши работа и можеш да си го преправяш. Вътрешния отвор е ф25 мм.
Здравей Драгозов , пиша тук за да не отварям нова тема . Имам ръчен моторен свредел и ми трябва свредло 12 см с отвор за присъединяване 25 мм , погледнах в магазина но няма нищо изложено .
dragozow - майстор
Нямам такъв размер.

Тема "свредел за трактор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: