• 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 56
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
themechanic - специалист
А това е същинската помпа:
как не се сетих да снимам и маската :?:

Прикачен файл

20160319_123215.jpg

Прикачен файл

20160319_123312.jpg

Прикачен файл

20160319_123251.jpg
dragozow - майстор
Зависи какво има вътре в помпата и от какво качество е вала, челното уплътнение, намотките и лагера. Като човек който се занимава с това веднага си казвам че всичко това е ужасно, в Китай хубавите помпи са на по-висока цена на едро. От друга страна за 30 лв толкова.
themechanic - специалист
Не знам колко ще е качествена ама е абсолютно една и съща с тази с две години гаранция http://www.onlinemashini.bg/vodna-pompa ... allery]/0/
dragozow - майстор
Външно...мога да ти покажа и такава на SeaLand или Pedrollo. Вътре обаче е от много по-качествени материали. За да я купиш за 30 лв трябва да струва под 8 долара и то с транспорта, само ДДС е 6 лв. Та за това ми е чудно. Аз пазарувам помпи от Китай и Европа и знам цените.
agj - майстор
Колеги,темата е. за маски за заваряване!
Помпите нямат никаква връзка с тях!Направете тема за това което ви вълнува отнонно помпите и ги обсъждайте там.
fore - майстор
И аз помислих че съм сбъркал темата като видях тия помпи ??? :rolleyes: :prayer: Нека ги преместят от тук !

И между другото- помпите на Райдера са с алуминиева намотка и прегряват. Пълен боклук ! Пренавивах я. Тази синята за 30 лева не ми се говори................ :prayer:
Последна промяна от fore на пон мар 21, 2016 9:10 am, променено общо 1 път.
themechanic - специалист
Съжалявам, не исках така да се развият нещата, помпата беше само повода да се загледам в соларната маска за 45 лв. То с тия евтинджоси само си навличам гнева на съфорумците, ама аз нали съм си с тънък джоб все по евтините дрънкулки се заглеждам :cry:
Kirilpm - специалист
Не се коси,то и форе от доста време трябва да го преместят от форума,но никой не се хваща :lol:
fore - майстор
Бате че си отвратителен дразнител, това е ясно. И Модератора ми го потвърди. Че нищо полезно не видях от тебе и това е така ! Но немога да разбера защо се заяждаш с мене, при положение че те отбягвам като тотален дразнител от доста време.

На търговците гледам да не преча вече, щото виждам че тук ги търпят модераторите, а и на мене не ми пречат реално.

Обаче точно от тебе каква е ползата за когото и да е нека модераторите към които съм задал въпроса доста отдавна да кажат. А и незнам защо ти дават така да дразниш на общо основание ?

Още от сутринта се почна бе, няма ли нещо полезно което да осмисля денят ти освен да се дърляш с хората които допринасят и то очевидно и със снимки и с инфо по конкретните теми.
Това че Модераторите те оставят да си правиш каквото искаш, не значи че си много умен и супер, нали.

Да ме махнат, а ма да не стане друго накрая.:butthead: :axe: И това ти мнение тук е чист Спам !

Ясно е че разчиташ на това да ти се обръща внимание за да продължаваш простотиите.
themechanic - специалист
Колеги моля ви се не се карайте че така се чувствам виновен, темата е прключена и всичко си профължава по същество!
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 56

Тема "Маски и шлемове за заваряване-всичко за тях и избор на маска" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: