Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
dragozow - майстор
Фрониус и Есаб могат да си позволят малко домашни потребители. Трябва да са големи фенове и да не ги притеснява цената.
pansim - майстор
stan 73 - добре е че сте се опитали да тунинговате машината. Така ще има по-добри шансове за дълга работа. Ако искаш да отидеш още малко напред - пиши.
agj - майстор
stan73 написа:
Даже да предположим, че с аверчето сме изкарали късмет и сме купили доста прилични китайски машини (щото можеше и да е много по-зле), пак се наложиха доработки,....
За твоята нямам информация и опит , но определено аверчето ти не е извадило късмет,просто тоя модел машини си работят добре дори и без тунинговане !И аз има няколко аверчета с подобни машини и всички са доволни !НО не е тук мястото да обсъждаме това !Просто трябваше да се придържаш към правилата на темата и да пуснеш информацията за машините по съответния определен ред и шаблон!
МАРКА и МОДЕЛ:
ЦЕНА:
ДЪРЖАВА ПРОИЗХОД :
КОГА Е ЗАКУПЕН :
ПРЕДИМСТВА:
НЕДОСТАТЪЦИ:
ПОСЕЩЕНИЕ В СЕРВИЗ:
ЛИЧНА ОЦЕНКА (и коментари):
stan73 - майстор
Да прав си за това по-принцип, но предполагам за всички ще е много полезно да видят някоя/и от тези машини "разкостена", какво наистина е използвано при нея, реално какви параметри покрива и т.н., защото иначе всеки може да си напише по тях каквото му хрумне. Представи си някой купува някакъв ментак, на него пише, че е 250 ампреров, а реално отвътре се окаже, че е около 100 ?...
idunno - специалист
+1.Защото от една анкета ползата е колкото от пробита кофа.
agj - майстор
КОЛЕГИ,още при създаването на тая тема съм изразил изричното си желания тя де не е дискусионна !А вие я превръщате точно в в такава! :x
За да бъде темата полезна и и всичко да е нагледно съм направил шаблон който е повече от желателно да полазвате при представянето своите машини .допълнителен коментар и публикуването на снимки на апаратите ще още по полезно за всички.
smokee,предполагам разбираш че представяне на машина по тоя начин:
smokee написа:
Аз съм с един от най-евтините китайски боклуци.Взех го на майтап за 200лв,.
,е нито сериозно нито пък помага на някого да се ориентира какво да си или да не си купи!
И за пореден път настоявам да ползвате шаблона заложен за представяне на машините!

Ето и код за шаблона:

Код: Избери всички

[b]МАРКА и МОДЕЛ:[/b]

[b]ЦЕНА:[/b]

[b]ДЪРЖАВА ПРОИЗХОД :[/b]

[b]КОГА Е ЗАКУПЕН :[/b]

[b] ПРЕДИМСТВА:[/b]

[b] НЕДОСТАТЪЦИ:[/b]

[b]ПОСЕЩЕНИЕ В СЕРВИЗ:[/b]

[b]ЛИЧНА ОЦЕНКА (и коментари):[/b]
Нужни са само два клика - копи /пейст


Искрено се надявам модератора да вземе отношение по темата и да разчисти ненужните постове !!!!!
Купих си току що български иза190 все още нямъм мнение. Пробвах днес иза 190 с 10 електрода 3,25 един след друг от които 5 меки и 5 стоманени върви без проблими ампеража е истински времето е студено 0 гадуса но не показа ни наи млък признак за загряване па камоли и за прекъсване. Доволен съм много цена 390лв. 5г.гаранция за физическо лице дано не се налага. Ами за тази цена наи доброто според мен. Много лек и спретнат 4кг.очудваща сила и работа. Ще го препоръчвам на приятели и колеги земеделци.
Последна промяна от Yakumo на съб яну 27, 2018 1:06 pm, променено общо 1 път.
EDI - майстор
Ще имаш много положително мнение след време, много добър избор, съдейки по отзивите на много колеги, които го имат.
agj - майстор
Yakumo написа:
Купих си току що български иза190 все още нямъм мнение
Когато вече имЪш мннение ,моля попълни анкетната карта!
agj - майстор
Yakumo написа:
Пробвах днес иза 190 с 10 електрода 3,25 един след друг от които 5 меки и 5 стоманени върви без проблими ампеража е истински времето е студено 0 гадуса но не показа ни наи млък признак за загряване па камоли и за прекъсване.
:-D Браво!Лятото на 40 градуса пак го пробвай за загряване и прекъсване и пак пиши!Че ме кефиш много ! :partyman:

Тема "Дискусии от анкетата "Кой какъв инверторен заваръчен апарат ползва?"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: