• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
mitko64 - майстор
И аз се престараших да монтирам главата на моята Рачо ковача(на снимките от първа страница), правих днес проби, малко са ниски оборотите, но като подаваш по- бавно, резултатът е задоволителен. Вместо притискащи четки, правя една система от две притискващи плоски пружини, ще видя тези дни резултата. Заформя ми се едно престъргване на доста ламперия, пообгоряла, опушена, но забелязвам един проблем- понеже е обилно безиросвана, при подаване запъва по плота(направих го от 4 мм. ламарина. Дайте накаква идея с какво да намажа плота, да се хлъзга по- лесно.
profesionalist_wood - майстор
mitko64 написа:
И аз се престараших да монтирам главата на моята Рачо ковача(на снимките от първа страница), правих днес проби, малко са ниски оборотите, но като подаваш по- бавно, резултатът е задоволителен. Вместо притискащи четки, правя една система от две притискващи плоски пружини, ще видя тези дни резултата. Заформя ми се едно престъргване на доста ламперия, пообгоряла, опушена, но забелязвам един проблем- понеже е обилно безиросвана, при подаване запъва по плота(направих го от 4 мм. ламарина. Дайте накаква идея с какво да намажа плота, да се хлъзга по- лесно.
със сапун намазваш плота....
mitko64 - майстор
Благодаря! Ще пробвам тези дни.
mitko64 - майстор
mitko64 написа:
Благодаря! Ще пробвам тези дни.
Сапуна имаше ефект, благодаря още веднъж! Справи се отлично Рачо ковача, прекарах над деа кубика ламперия, фрезовата глава също се представи отлично, всичко мина безаварийно, а беше по 3-4 часа бачкане на ден нон стоп.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Пластини за дърводелска фрезова глава, как?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: