• 1
  • 2
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
aig_welding - специалист
Привет на Всички!

След БАТА Агро в Стара Загора Ви каним да посетите и Международния Технически Панаир в гр. Пловдив и нашия щанд в Палата 14!

Събитието започва на 28-и септември. Като изложители имаме право да изпратим неограничен брой покани на наши приятели за посещение на панаира. Поканата е индивидуална и дава право на безплатен вход. Моля на лични, е-мейл или в темата дайте име и мейл адрес на който да Ви изпратим указанията за получаване на поканата.

Всичко от Стара Загора пренясяме в Пловдив, така че който е пропуснал нещо ще може да навакса.

Ето местоположението на щанда: http://fairinfo.fair.bg/?pg=maps&hall=1 ... fevidx=210

Поздрави,
Екип на АИГ-Заваряване ООД
Последна промяна от aig_welding на вт сеп 15, 2015 11:47 pm, променено общо 1 път.
koveslav - майстор
Аз съм първи с молба за покана! Все още не съм сигурен дали ще се прибера до тогава,но поне се надявам да успея!!!!!
Avas_co - майстор
Имате ЛС.
Тази година мисля да съм по-нагъл и да си обменим идеи.
Поне една маска имаме да обсъдим(закупя), освен инверторчето, което наскоро си закупих.
Сори, че няма как много да ви критикувам, но още не съм успял да напъна машинката, както си мислех.
aig_welding - специалист
Пратих кодове за покани на заявилите до момента.
Тази година поканите важат за цялото време на панаира, т.е. от понеделник до събота 28.09.–03.10.2015 г.
Не оставяйте за последния момент! :wink:
Kirilpm - специалист
Ако може и за мен един брой.
aig_welding - специалист
Kirilpm написа:
Ако може и за мен един брой.
Може и повече! ;-)

Имаш Л.С.
aig_welding - специалист
Привет!

Пратих кодове на всички, които се обадиха до момента. Ако някой съм пропуснал се извинявам и моля да ме подсети. Основната група е вече в Пловдив и разполагам с първите снимки от щанда. ;-)
Прикачен файл:
Plovdiv 2015 preview.JPG
Plovdiv 2015 preview.JPG (72.73 KиБ) Видяна 2044 пъти
Поздрави,
Георги
Чираче - майстор
И аз изпратих две ЛС, прочетени са, но отговор нямам.
joomlla - специалист
За първи път да съжаля (за 4лв.), че съм посетил едно от любите ми прояви ...

ПП. Извинявам се за спама.
aig_welding - специалист
joomlla написа:
За първи път да съжаля (за 4лв.), че съм посетил едно от любите ми прояви ...

ПП. Извинявам се за спама.
Ние ли сме причината?
  • 1
  • 2

Тема "Покана за заваряване на Панаира в Пловдив 2015" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: