Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
filmatoplo - майстор
Ох трудно се стига до това което търси, имат ги конкуренцията ама ревностно всеки си пази хляба. Турски или Китайски сигурно има ама къде ги :?. Предполагам Елдом имайлира само черно желязо ламарина.
Andri01 - майстор
Е,не знам,но на твое място бих завъртял един телефона,просто от...любопитство! Ти си знаеш ,все пак, но...заека изскача от трънката,дето не го очакваш по някога! :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Мисля си, че да намериш кой да ти емайлира, то емайлът не е същия... пернишката ми печка не е като керамичния ми тиган
Има ли друга причина за разликата в соростта? За колко секунди стават твоите палачинки? И тн въпросчета
filmatoplo - майстор
Благодаря на колегата дал трите линка ,и тук май са скъпи ,не знам колко са 12 000 чешки крони може би над 700 лв .Ами моите се пекът поне минута само от едната страна ,бавно е сравнено с това което съм видял на плажа - там се обръща на 20 тата секунда ,после още 35-40 секунди от другата страна и готово.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
filmatoplo написа:
...Ами моите се пекът поне минута само от едната страна ,бавно е сравнено с това което съм видял на плажа - там се обръща на 20 тата секунда ,после още 35-40 секунди от другата страна и готово.
А горелките какви са? Зависи и от тестото ...
filmatoplo - майстор
Моите котлони са газови на Моневи БМ еоод .
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Моневи имат само един продукт!
Не са ми познати.
Ползвала съм разни тигани на разни печки и мога да ти кажа, че печката е по-важна от тиганя. Мисля, ме разбираш. Може би твоята горелка не загрява така добре твоята плоча....
Ааабсолютен фен съм на азиатските улични готвачи......
https://www.youtube.com/watch?v=dOcmUl8c7Sc 19сек
На плажа и те ли с черпака заглаждат?
Последна промяна от n_a на съб апр 09, 2016 10:36 pm, променено общо 1 път.
p.v.x - майстор
n_a написа:
Може би твоята горелка не загрява така добре твоята плоча....
Не ми се вярва , такъв ерудиран човек(filmatoplo) в областта на отоплението , да не знае колко му загрява газовата горелка.. :-D
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
p.v.x написа:
n_a написа:
Може би твоята горелка не загрява така добре твоята плоча....
Не ми се вярва , такъв ерудиран човек(filmatoplo) в областта на отоплението , да не знае колко му загрява газовата горелка.. :-D
А тяхната знае ли?

Тема "Емайлиране на чугун- къде ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: