• 1
  • 2
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
cat - специалист
Той цука днеска се изплати така и че утре и да го изхвърля не съм на загуба . Точно зад шайбата на която лежи тънкия синджир тоя дето го върти човека има един малък феродов диск на тия цукове трябва да се подмени заради него изтърват явно, съседа има същата и той го е подменил точно заради изтърване . Вземах лебедка 2 тона за да вдигам максимум 1 тон с нея че китайските тонове ме съмняват ако са като китайските ватове с 2 тона може да стане беля .
Avas_co - майстор
Загледах се в сайта на Евромаркет, ми изтървал съм оферта, наскоро е имало промо на Yale Stira S.
За към 360 кинта цук един тон, с 6 метра повдигане ( стандартно е 3 метра на повдигане за 231,6 лева ), което за мен е много добра цена.
Ебем ти и Райдърите, три тонния, който взимам аз, в момента е на 180 лева, ми явно ще ги дебна на другата промоция, с това Yale ще се пенсионирам.
cat - специалист
Принципно си прав Avas_co приятно е да се работи с качествени инструменти , нещата с които работя ги деля на 3 категории неща с които се работи ежедневно там компромиси с качеството не правя купувам най доброто , инструмент който ми трябва веднъж месечно че и по рядко обикновено си купувам Forse или друга читава китайска марка , и неща като въпросният цук дето като донесат редукторите другата седмица ще ги монтирам с него няма да го изхвърля но евентуално след година може да се наложи да го ползвам пак . Е и аз искам Yale ама кога ще му извадя парите .
Avas_co - майстор
Е, аз все искам да ми е кеф с това, с което работя.
То и аз вече не ги ползвам много вече тия цукове, откак налазих един горнооряховски верижен телфер, цука е само за едни специфични неща.
Инъче си мечтая за един Minifor на Tractel, но там цената няма избиване, как да е, на първо време трябва да си модна телфера с едно краново дистанционно, че тия дни пак много се дразних, като ми идваше късичка кнопката.
  • 1
  • 2

Тема "Ръчна верижна лебедка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: