Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
max_term - помощник
Здравейте. Търся склад за метални профили в София където да режат на малки парчета по 1 метър,защото на други места искат да им купя все по 6 метра а ми трябват по 3 метра профили нарязани на по 1 метър..... Понеже сега търся метални профили и искам да си правя шкаф :?

Благодаря предварително
Чираче - майстор
Аз практикувам така. Вземам си малкия ъглошлайф, и на място си режа нужните дължини.
lpoik - специалист
max_term написа:
Здравейте. Търся склад за метални профили в София където да режат на малки парчета по 1 метър,защото на други места искат да им купя все по 6 метра а ми трябват по 3 метра профили нарязани на по 1 метър..... Понеже сега търся метални профили и искам да си правя шкаф :?

Благодаря предварително
http://metali.margel.info/ :drinkers:
horgasz - специалист
max_term написа:
Здравейте. Търся склад за метални профили в София където да режат на малки парчета по 1 метър,защото на други места искат да им купя все по 6 метра а ми трябват по 3 метра профили нарязани на по 1 метър..... Понеже сега търся метални профили и искам да си правя шкаф :?

Благодаря предварително
Ако не си проверявал при Ангел Стоилов - провери. Мисля, че режат и даже доставят.
max_term - помощник
horgasz написа:
max_term написа:
Здравейте. Търся склад за метални профили в София където да режат на малки парчета по 1 метър,защото на други места искат да им купя все по 6 метра а ми трябват по 3 метра профили нарязани на по 1 метър..... Понеже сега търся метални профили и искам да си правя шкаф :?

Благодаря предварително
Ако не си проверявал при Ангел Стоилов - провери. Мисля, че режат и даже доставят.
Мерси. Ще погледна там :partyman:
Lans Link - специалист
В "Миланов и син" - http://milanovisin.com/about.php режат абсолютно всичко на метър,независимо дали е 20х3 или 100х100.
shotik - майстор
Ако не ти е далеч Ниви Искър, след отклонението от Околовръстен път, има една бензиностанция и до нея склад, там ще ти отрежат на метър , на мен са ми рязали и по размери един или повече пръти.
max_term - помощник
Далечко. :roll: Засега ще ходя при Стоилов че ми е близо
Гост - специалист
Ташев Галвинг- режат профили и може да си вземеш и само метър
Маргел- рязали са ми на по метър, но трябва да купиш цял прът ( 3 м.)

Тема "Склад за метални профили?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: