Нека намерим най-тънките цени.
kozl - майстор
Като иде писане за батерии, та имам купувани 20V и от Лидл и от Кауфланд и вече ги смесих и незнам коя откъде е.
Та къде е по-лесна подмяната на дефектирала батерия в Каухланд или в Лидл?
kr1100 - майстор
чет май 09, 2024 10:08 amkozl написа:
Като иде писане за батерии, та имам купувани 20V и от Лидл и от Кауфланд и вече ги смесих и незнам коя откъде е.
Та къде е по-лесна подмяната на дефектирала батерия в Каухланд или в Лидл?
Чети какво пише и помни повече от слон при покупката, даже и снимка не е излишна, че се извъртат с гаранцията.
radius - майстор
На косачката имам една заминаваща си бошовска батерия 2Ач 36В (10 елемента), мисля че е с 18650. Не ми се рискува с незнайни елементи.
Тия лидълските дали ги бива да си купя батерии и да ги изкормя или има и по-разумно решение?
А и ако сложа по-мощни дали ще го понесе платката на батерията? Имам и 4 Ач батерия, но не съм сравнявал електрониките дали са еднакви.
Стартера на колата върти ли по силно, след като замениш 50Ah акумулатор със 100Ah?
Компа как го възприема?
пишман_майстор - майстор
В смисъл как на по-мощни? Щото от писанката ти оставам с впечатление, че за по-голям капацитет имаш на предвид, но не и за отдаван ток. А то всъщност за отдавания ток се разбира по-мощни.
Не вярвам да има проблем с по-голям капацитет елементи, вероятно и откъм токоотдаване. Вече ако батерията се сложи на по-мощен консуматор, може да не покаже потенциала си.
Батериите на FERREX мисля бяха с корейски елементи. Има тук там из продавалниците. На лидълските елементите са си китайски и лимбезе.
Имаше и един сайт холандски ( дано не бъркам) продаваха на доста добра цена елементи, сега не мога се сетя за сайта.
BeTaTesTeR - напреднал
Да, колегата по-горе вече е писал. Поръчай си ги от Nkon, имат нови качествени елементи на доста приятни цени. Доставката е директно със Speedy за 6-7 лв.
Лидълските батерии са си с евтинджос китайски елементи, баш са си незнайни.
Lutchezar - майстор
8Ah са с читавия елементи.
21700 type cells
High current < 100A
Но трябва да се дебнат като на онази промоция в Белгия за 25€, не че си ги получиха всички поръчали тогава, но има и други промоции. В магазина е 119 в момента, на каса.
Айде на лидъла, братя!
Има ли толкова работа за инструментите дето обсъждате и са ви толко важни?
Друга работа нямате ли, или тая ви е основна?
Като притежател на доста поработил перфоратор Парксайд питам, не просто да изхейтя някого.
Доста- доста, ама колко да е толкова?!!! Все пак, " изкарал си е парите", но не е била основна работа.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: