Нека намерим най-тънките цени.
radius - майстор
Абе адаш, къде я измисли тая треЩотка :lol:
mgbagera - специалист
вт май 14, 2024 12:48 pmSvezar написа:
вт май 14, 2024 3:06 amLutchezar написа:
Има интересни купони в Lidl Plus. 50% на 12 волтова Ah батерия и Комплект 2Ah+ зарядно, 20 лева отстъпка за аку трещотката и 10 лева за аку мини шлайф с триъгълна база.
Благодарение на добър човек от фейсбук групата на Parkside, се сдобих с купон за 12V 4Ah и с него...три броя за по 20 лв. така че, облажих от промоцията :partyman: В нашия Лидл /Поморие/ все още има много комплекти зарядно+батерия !
Да това е много добра идея. Може да си разменяме купони или пък да си препращаме стоки дето липсват по другите филиали.

Е примерно аз съм от провинцията но не получих такъв купон. Обаче кога и да вляза в Лидъл винаги има батерии.

Нямам идея до кога са ви валидни купоните но ако още не са изтекли и ви трябват батерии, мога да съдействам.

нед май 12, 2024 2:04 pmimegogo написа:
Някой с мнение за акумулаторната пръскачка на parkside ?
А ти къде я видя тази пръскачка, що един комшия от месеци дебне брошурите но не я пускали.
floydogi - специалист
От утре е пръскачката.
mgbagera - специалист
Къде? В брошурата няма такова нещо.
floydogi - специалист
Извинявай! В Кауфланд била от понеделник. 20V, ама не виждам колко литра е.
Andri01 - майстор
Колега донесе такава от Германия, 12л. Взел я с две батерии и зарядно, но не знам на каква цена.
Веднага да се ухилиш в зелено и да обясниш кой го интересува!

Въпреки, че имам много добра ръчна, за момент се замислих дали да не похарча 100-120 пари в Кауфланд.
Мъничко ми е пръскането, та замислянето беше моментно. Друг, с повече работа, би се завтекъл към местният Кауфланд, но до Германия ще му излезе скъпичко.
hakama - специалист
Къде в София се продават ножици за ламарина - извити (за левичар)? :!:
На първо място- Е, у форума, след което насоките са към Гошо.
https://www.onlinemashini.bg/nojica-za- ... -mm-/26829
Първо това ми предложи, да го......
Има и още, предполагам, но не ми трябва.

пп. По конкретно- до Твич фишинг.
https://www.mehanik-oreshkov.com/contac ... ation.html
https://www.mehanik-oreshkov.com/bg-pro ... -9948.html
kr1100 - майстор
ср май 15, 2024 11:57 amТрифон П.Трифонов написа:
Веднага да се ухилиш в зелено и да обясниш кой го интересува!

Въпреки, че имам много добра ръчна, за момент се замислих дали да не похарча 100-120 пари в Кауфланд.
Мъничко ми е пръскането, та замислянето беше моментно. Друг, с повече работа, би се завтекъл към местният Кауфланд, но до Германия ще му излезе скъпичко.
закъсня .В кауфа преди няма месец имаше за 55 лв Акита акумулаторна 12В. Преди 2 години Премиум оранж за 50 лв.
Китайски както всички останали ., но работят. Акитата я взевх за приятел, а Оранжа за мен за само хербецидна. 2 г и си работи.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: