Нека намерим най-тънките цени.
kr1100 - майстор
n_a написа:
Lidl връща парите, особено, ако не е нарушена опаковката
:-D
ЛИДК връша пари и , ако стоката е в гаранция , но е неизправна и в момента в магазина няма същата за подмяна. Изпробвано е.
Последна промяна от kr1100(стар) на пон май 23, 2016 10:24 pm, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
kr1100 написа:
n_a написа:
Lidl връща парите, особено, ако не е нарушена опаковката
:-D
ЛИДК връша пари и , ако стоката е в гаранция , но е неизправна и в момента в мнагазина няма същата за подмяна. Изпробвано е.
Това си е така и е супер. Ставаше дума, ако съпругът не иска машинката
fore - майстор
Тия лазери с кръстосани линии за какво се прилагат основно ?

http://www.lidl.de/de/powerfix-multifun ... er/p220219

Стълбата я купих. Бяха пуснали по две бройки в магазин. Отлична изработка и има контра рамо за заключване когато е на буквата ^. Само дето е със шест стъпала, а масовите са с по седем. За цената си е ок !

Ако вземам друга ще е поне с 9 или 11 стъпала. Супер функционална е този тип !

Предимството на Лидлската е, че е по лека и маневрена.
jekasus - майстор
fore написа:
Тия лазери с кръстосани линии за какво се прилагат основно ?
За плочки, за тапети, за гипскартон, за замазка, може и за мазилка, а и почти за всички други видове вътрешни ремонти.
profesionalist_wood - майстор
Гепвам и лазера...
sstefanov - майстор
За 39.95 евро + 9 лв доставка до България има лазери със статив, очила и куфар.
Този трябва да е под 60 лв, за да си струва.
mitko64 - майстор
И аз мислих, мислих за лазера, но май ще го пропусна, за фаянс не ми се вижда много удачен. Ще си карам с нивела и маркучетата. :-D .Съсредоточавам се върху зегето и ако пуснат винтовертчето, магаретата и куфара с колелца.
nanobanano - специалист
Лазер на Dewalt за гипсокартон е повече от перфектен за фаянс.Ама говорим за други пари.
nikolovvd - майстор
Лазера е незаменим помощник, осбено ако е самонивелиращ се.
Като се почне от проверка на помещението за прави/вертикални ъгли и се стигне до отбелязването на местата на профилите за окачения таван.
В бита също е полезен, дори само при монтирането на картина или гоблен на стената.
Въобще навсякъде, където ти трябва прав ъгъл, хоризонтална или вертикална линия за подравняване.
За нивелирите съм много скептичен, особено след като за да избера верен нивелир, трябваше да проверя между 20-25 броя. От друга страна, ако падне, а това често се случва при работа, никой не може да каже до колко е верен.
Дори 1/4 от градуса да е грешката, при стена от 3-4 метра тя става видима. Нагалага се допълнителна проверка с маркуча и става двойна работа.
cholev - майстор
Герунга в Лидл Мошино свърши. В мойта работилница е вече :-D . Отнесох и дисковете за шлайф и дисковете 210мм за герунга.
За лазерната нивела се чудя другата седмица. Имам тази на powerfix, но тя е без самоневелиране. Но пък може да се ползва и като обикновен точен невелир (около 25см).
3-те невелира комплект ми се видяха много качественно направени, но ще ги пропусна.
Чакам маската и инверторния електрожен.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: