Нека намерим най-тънките цени.
mitko64 - майстор
Tози път и нас ще ни огрее новото вертче http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... %2012%20A1 . Доставчика е Grizzly, което означава, за втора батерия, да не търсим сервиза на бушона.
monster18 - специалист
Здравейте колеги някой знаели пилите които пускат други ден с какво качество са? Ще ми трябват за домашната работилничка ,защото почти всеки път ми трябват а сега гледам че ще ги има в лидъл ;)
mitko64 - майстор
По скоро са пилички(140mm), а не пили. Големите пили http://www.lidl.de/de/powerfix-feilen-u ... ig/p193297 и аз ги дебна, но не са пускани повече от 2 години.
nikolson - майстор
По битаците се продават нови пили от стария матрЯл по 0.80-1.00 лев, според размера.
fore - майстор
пишман_майстор написа:
fore написа:
Ами то си пише на опаковката- двата са за дърво, а третият с 80 зъба е за алумин. Колкото по малко зъби, толкова повече диска е предвиден за рязане на сурова дървесина и обратното. С повечето зъби се реже по плътни материали и респективно меки метали.
Естествено че с диска за алуминий може да се реже и дърво- и то много по фино поради повечето зъби. Но пък скоростта на рязане, производителността, температурата ще са различни.
Аз не разбирам кой знае колко много , ма само от броя на зъбите ли се преценява дали е за алу или си има значение ( както е според мен ) и самата заточка и наклон на реж,ръб? Понеже имам два диска на Прециза за рязане на алуминий ( поне така пише) с доста зъби, негативен наклон и зъбите се редуват прав и трапец. Отделно са и много масивни самите пластинки. Взех ги чисто нови от едно промо преди 15 години и съм ползвал единия два-три пъти за напречно рязане на твърда дървесина ( бук ) . Реже много гладко , но по-лежерно разбира се. Понякога го ползвам и за фини отрези за рамки на картини/гоблени . Не се поврежда покритието на профила ( МДФ, бук и др)
Явно и от заточването им и от ъгъла също.

Аз моите ги върнах, понеже една от диамантините на единият диск се отлепи само след като го отворих от опаковката. Това ми говори за доста лошо качество и сигурно и на други бройки ще им паднат така зъбите.
Понеже не са ми толкова необходими за сега няма да купувам други.

------------
в младост 3 има разпродажба.
тази сутрин имаше пневматичен перфоратор - много бройки - 20 кинта. помпи за източване на автомасло - пак 20 кинта и пак мнооого бройки.
имаше и една фреза за канали - нея я прибрах за 70 кинта.
друго интересно нямаше или е било заровено в клошарската история, която беше настанала.
Интересно ми е перфоратора който беше около 100 лева ли е бил от 20 лева ? Предполага този малкият, стар модел които беше.

-------

Пилите се чупят лесно ако се натискат по силно.
XpacTa - специалист
fore написа:
Интересно ми е перфоратора който беше около 100 лева ли е бил от 20 лева ? Предполага този малкият, стар модел които беше.
Не - доколкото схващам става дума за перфоратора, който се включва в компресор и струваше 45 лева, ако се не лъжа.
Нещо таквоз беше:
Изображение
fore - майстор
Пневматика значи.

Аз мислех че става въпрос за електрическият.
mitko64 - майстор
Винтоверта PBSA 12A1 го пускат на 09.06.-цена 80лв. заедно с пистолет за горещ въздух- 25лв. Цените пак са ги смятали по трънския курс- 35 евро равно на 80лв.
jekasus - майстор
stonesour написа:
сигурно щото си се минал с 20 лв. :P 139 я чекнах в една стара брошура преди да се запътя към касите :D
Не съм се минал, обърках цената :-D Ама дори и 139лв не са 70лв :-D
mitko64 написа:
Доставчика е Grizzly, което означава, за втора батерия, да не търсим сервиза на бушона.
Кого ще търсим за батерия?
mitko64 - майстор
Ecotechprodukt им поддържа сервиза http://ecotechproduct.com/about_us . Последния път голямо тенеке ми вързаха. По телефона ми казаха че имат торби за прахосмукачка, а на място се оказа само една бройка.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: